Preslova 449, Dvůr Králové nad Labem

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

2. ordinace: Bílá Třemešná 31, 544 72 Bílá Třemešná
Telefon:499 396 363

K paní doktorce chodíme již tři roky se dvěma dětmi a jsme s ní spokojení. Stále se vzdělává a snaží se být moderní lékařkou, dělá i homeopatii, akupresuru a akupunkturu ale nenutí to. Na letáku zaškrtne co na danou nemoc pořídit z lékárny a tam hned vědí kam sáhnout - od toho snad ty letáky jsou ne? Nechápu proč s tím má někdo problém... Její léčba vždy zafungovala jak měla, nastřelení náušnic a očkování v pohodě. Je vždy milá a pečlivá. Nedává okamžitě atb, udělá nejprve test z kapky krve přímo v ordinaci. To samé rozbor moči na infekci - okamžitý výsledek. Konzultace po telefonu je také vždy v pohodě, mockrát nám ušetřila cestu. Jednou jsem jí slyšela hodně nepříjemnou na rodiče, dle mého názoru ale naprosto oprávněně. Nerespektovali její způsob léčby a nedodržovali předepsanou dietu. Nakonec jim řekla, že pokud nechtějí dodržovat její doporučení ohledně léčby, ať si najdou jiného lékaře. Jednala bych stejně.

Paní doktorka by se mela naučit chovat k druhým, příšerný přístup, pokaždé od ni odchazim se spatnou naladou.Myslim ze se každý přesvědčil sám kdo u ni byl.

Pani doktorka je vynikající, léčila všechny moje 4 děti, chodím k ní s dětmi už dvacet let a k jiné bych nešla, je velmi pečlivá a důkladná, doporučí i homeopatika nebo bylinky. Kdyby mohla být lékařem celé rodiny, brala bych to okamžitě. Doporučuji

Horší doktorku jsem ještě neviděla.Nepříjemná,arogantní,místo léků rozdává jenom letáky z lékárny.K dětem španý přístup. Jak nebyla dcerka hned svlečená už začala hudrat že se neumí rychle svléci.Stále nás posílala jenom pro léky z letáků. Vůbec nestojí za nic-jdeme k jiné lékařce.Zachraňuje to pouze sestra ta je hodná.

Arogantní a laxní přístup,s žádným doktorem nemám tak špatné zkušenosti jako tady s paní zmiňovanou. Není hodna pracovat s dětmi. Doporučila mi léky z letáku, které si samozřejmě musím uhradit.

Dnes 30.12.2010 jsem se svým 3 letým synem navštívil pohotovost, kde bohužel ordinovala prý dětská doktorka Petrtýlová. Tuto zkušenost si budu pamatovat až do smrti. Tak arogantního a zlého člověka jsem již dlouho nepotkal. Myslím si, že 3 leté dítě u doktorky někdy brečí a je to asi při nevolnosti a strachu ze staré zlé doktorky i normální. Když doktorka řekla cituji : neřvi tady, nikdo na to tady není zvědavej, zeptal jsem se, jestli to myslí vážně. Syn mi řekl, že na něj byla hnusná jako lucifer a víme, že takovouhle věc si dítě těžko vymyslí. Tohle jistě není poslední věc, kterou jsem proti prý doktorce uvedl. Vážení pokud bude ordinovat prý doktorka Petrtýlová, jedu vždy jinam. Proboha proč nejde děla jinou práci když jí tahle nebaví a ani podle mé zkušenosti neovládá. Proto aby to někteří nebrali jako pomluvu, rád se i podepíšu. Petr Votruba, Dvůr Králové nad lLabem

Chodím k paní doktorce již 4 roky a jsem s ní spokojená.Paní doktorka je velice příjemná a ochotná.Ještě k hodnocení nespokojené matky,je spousta žen mezi něž patří paní doktorka,které chtěli vlastní děti a bohužel jim nebylo dopřáno.K mojim dětem se paní doktorka chová velice pěkně.

Chodila sem k paní doktorce skoro rok se svým synem od jeho narození. Hrozná zkušenost, vlastní děti nemá, neumí na ně ani sáhnout. Hrozné jednání. A ještě hroznější rady, co se týkalo jídla a hlavně kojení. Neochotná. Zachraňovcala to jen sestřička, ale ta už taky nedělá.
Hrůza, nechodit.

2. ordinace: Bílá Třemešná 31, 544 72 Bílá Třemešná