Prakt. lékař pro děti, dorost, nefrol.
Vydmuchov 391, Karviná

Je to velmy dobra doktorka ta nejlepší

K paní doktorce jsem chodila se svým synem od narození až do jeho 6 let,než jsme se odstěhovali na druhý konec republiky a musím říct,že široko daleko není lepšího pediatra.Příjemný,empatický,klidný přístup,milé chování,dostatek trpělivosti a pochopení,vysoká odbornost a profesionalita.Rovněž chování a vystupování sestřičky na jedničku,nikdy jsem neměla pocit,že obtěžuji.Tím paní doktorce i sestřičce za vše děkuji.Lucie Nováková,Liberec

docela dobry

Syn se narodil před osmnácti lety s vrozenou vadou ledvin,a těchto dlouhých osmnáct let docházíme k paní doktorce.Mohu říct ,že za celou dobu jsem se nesetkala s něčím jako je neochota.Paní doktorka je skutečně nejen odborník na svém místě,ale především člověk,který vždycky vše vysvětlil a hlavně poradil a psychicky pomohl,a věřte mi,že byly chvíle kdy ta pomoc byla potřeba.

S paní doktorkou mám zatím jen ty nejlepší zkušenosti.Malý se taky narodil předčasně a myslím, že doktorka jeho stav pečlivě hlídala a hlídá i teď.

Skvělá lékařka, velice pečlivá, obětavá, ochotná.Myslím,že je nejlepší pediatr široko daleko.Samozřejmě, že i sestřička je výborná.

Velmi příjemná rodinná atmosféra v ordinaci a kvalitní,odborný, obětavý přístup k dětem i rodičům. Mluvím z vlastní zkušenosti, již skoro 5 let chodíme k paní doktroce se synem, který se narodil předčasně a kontrol bylo opravdu hodně.

Vysoce erudovaná, vlídná a obětavá.