NEMOCNICE Hranice a.s.
Zborovská 1245, Hranice

Absolutně nedoporučuji, diagnózu dělá pomalu od stolu, žádné podrobné vyšetření, všechno honem honem ať je rychle hotovo.

Dnes jsem přišla akutně k paní doktorce a musím říct, že paní doktorka je moc příjemná a hodná. Návštěva byla sice velmi rychlá a tak tak jsem pobrala všechny informace, ale není se čemu divit, přišla jsem bez objednání a paní doktorka měla už tak spoustu objednaných pacientek v čekárně. Snad na ni budu mít štěstí zase příště :-)

Paní doktorka naprosto super přístup. Přijde mi že ani nejdu k doktorce ale ke kámošce. Všechno krásně vysvětlí a poradí. Přišla jsem za ní kvůli lékům co beru, jestli by to nevadilo případnému těhotenství. Protože si nebyla úplně jistá oborem, tak mě hned odeslala k jinému specialistovi, kterého díky ní doteď navštěvuji.

Dnes mám za sebou preventivní prohlídku u paní doktorky. Byla velice milá, usměvavá, příjemná a profesionální. Vřele doporučuji..Určitě jsem u ni nebyla naposledy.

Normálně do diskuzí na internetu nepíšu, ale když jsem viděla takovou strašnou neoprávněnou kritiku, tak jsem napsat prostě musela. Mám doma dvě děti, během těhotenství mě vyšetřovalo spoustu doktorů a paní doktorka byla vždy příjemná, usměvavá a velmi citlivá. Na prevence k ní chodím již 4 rokem a vždy je jemná. Když se potřebuji na něco zeptat, vždy mi vše podrobně vysvětlí. Hodinu si nevykládáme, to přece na gynekologii nepatří. Jestli si chcete vykládat, tak to můžete na psychiatrii a ne na gynekologii. K paní doktorce chodí celá moje rodina a všechny jsou velmi spokojené. Vždyť je taky v Hranicích vyhlášená. Je to skvělá odbornice.

S paní doktorkou mám velice nepříjemnou zkušenost. Byla jsem na stěr z děložního čípku, který byl velmi bolestivý. A to nepatřím mezi citlivky a něco vydržím. Poté mi dělala i ultrazvuk, a po výkonu již na ultrazvukové tyči byla krev. Řekla mi, že můžu špinit, ale místo špinění jsem krvácela až do večera a ještě dva dny mě strašně bolel spodek. Velmi neosobní a neprofesionální přístup, je rychlo se vším hotová, žádné zdržování jak na běžícím pásu. V životě bych se s paní doktorkou již nechtěla setkat.