Zuzana Maškulíková, gynekolog Hranice

MUDr. Zuzana Maškulíková

Gynekolog Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zborovská 1245, Hranice
NEMOCNICE Hranice a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka naprosto super přístup. Přijde mi že ani nejdu k doktorce ale ke kámošce. Všechno krásně vysvětlí a poradí. Přišla jsem za ní kvůli lékům co beru, jestli by to nevadilo případnému těhotenství. Protože si nebyla úplně jistá oborem, tak mě hned odeslala k jinému specialistovi, kterého díky ní doteď navštěvuji.


J
Ověřeny pacient

Dnes mám za sebou preventivní prohlídku u paní doktorky. Byla velice milá, usměvavá, příjemná a profesionální. Vřele doporučuji..Určitě jsem u ni nebyla naposledy.


Z
Ověřeny pacient

Normálně do diskuzí na internetu nepíšu, ale když jsem viděla takovou strašnou neoprávněnou kritiku, tak jsem napsat prostě musela. Mám doma dvě děti, během těhotenství mě vyšetřovalo spoustu doktorů a paní doktorka byla vždy příjemná, usměvavá a velmi citlivá. Na prevence k ní chodím již 4 rokem a vždy je jemná. Když se potřebuji na něco zeptat, vždy mi vše podrobně vysvětlí. Hodinu si nevykládáme, to přece na gynekologii nepatří. Jestli si chcete vykládat, tak to můžete na psychiatrii a ne na gynekologii. K paní doktorce chodí celá moje rodina a všechny jsou velmi spokojené. Vždyť je taky v Hranicích vyhlášená. Je to skvělá odbornice.


R
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám velice nepříjemnou zkušenost. Byla jsem na stěr z děložního čípku, který byl velmi bolestivý. A to nepatřím mezi citlivky a něco vydržím. Poté mi dělala i ultrazvuk, a po výkonu již na ultrazvukové tyči byla krev. Řekla mi, že můžu špinit, ale místo špinění jsem krvácela až do večera a ještě dva dny mě strašně bolel spodek. Velmi neosobní a neprofesionální přístup, je rychlo se vším hotová, žádné zdržování jak na běžícím pásu. V životě bych se s paní doktorkou již nechtěla setkat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti