Zuzana Karabinová, ortodontista Praha

MUDr. Zuzana Karabinová

Ortodontista Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Olšanská 2666/7, Praha
Olšanská poliklinika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
G
Ověřeny pacient
Umístění: Olšanská poliklinika terapie vady skusu

Byla jsem jenom na prohlídce. Do zubů se mi ani moc nepodívala. Této paní se třesou ruce ! Do pusy se mi podívala bez rukavic. Žádná sterilita přístroje jsou od prachu. Hrůza hrůzostrašna ! V píše mi zůstala strašná pachuť po prohlídce.


Ověřeny pacient

Ač jsem byla nadšena tím, jak je paní doktorka a sestřička milá, a navíc cenou, která byla na pražské poměry (i poměry malých měst) nízká, vadí mi nespolehlivost paní doktorky. Málokdy dá předem vědět, že nebude v ordinaci, člověk přijde a sestřička mu tak maximálně vymění gumičky. Dost se tím podle mě doba léčby prodlužuje. Chápu, že je paní doktorka zdravotně indisponovaná a nemůže to předem vědět, ale někdy je to opravdu problém, zvlášť několik návštěv před sundaváním.


E
Ověřeny pacient

Mám týden sundaná rovnátka a stále se nemohu smířit s výsledkem. K sundání zámků jsem byla dotlačena, p. doktorka v léčbě nechtěla i přes moje protesty pokračovat. Je to jakžtakž, každou dvojku mám v jiné pozici, k dokonalosti daleko. P. doktorka se mi málo věnovala, málokdy se mi do úst pořádně podívala. Vše letem světem, ne individuálně, ale ke všem stejný přístup. Během léčby spousta měsíců bez posunu, o vše jsem si musela říkat, tlačit, navrhovat. Nechápu. Při sundávání zámečků jeden zub částečně ulomen, další poškozen vrtačkou - vyvrtám hluboký důlek, přes sklovinu, zub mě bolí každý den na studený dech, teplé, studené, sladké apod. Ale skvělá sestřička. Ta to, bohužel, ale nezachrání.


J
Ověřeny pacient

Křivé zuby mám odmala a několik zubařů nebo později ortodontistů mi doporučovalo složité operační zákroky a rovnátka za nehorázné částky a dlouhé časové úseky, navíc říkali ať počítám s nejistým a krátkodobým výsledkem. Až zde v Olšanské u paní Karabinové jsem měl pocit, že někoho mé trápení zajímá, že se mi věnuje a že mi poradí i několik variant řešení. Již po půl roce pevných rovnátek (s pravidelnými návštěvami na úpravu) jsem pozoroval velké zlepšení pocitově i vzhledově. Celá léčba trvala rok a půl a zuby mám rovné a nekřiví se. Děkuji.


H
Ověřeny pacient

Moje zkušenost s paní doktorkou je pozitivní, evidentně jí záleží na pacientech, používá moderní vybavení, dostalo se ni od ní poradenství a pomoci na profesionální úrovni, nutné zákroky proběhly bezbolestně a v domluvených termínech, s výsledkem jsem spokojena. Za sebe rozhodně doporučuji.
B. Holková


A
Ověřeny pacient

Ta paní je naprosto nespolehlivá a to chronicky. Když o tom tak přemýšlím, za celý život jsem vlastně nepotkal nikoho jiného, ať již v soukromé, pracovní či jiné oblasti, kdo by v takové míře neplnil domluvené termíny. Na druhou stranu se asi trochu polepšila, když aspoň přeobjednává před návštěvou, s námi dříve komunikoval opravdu až papírek nalepený na dveřích zavřené ordinace bez zajištěného záskoku. Nevím, zda je tak moc nespolehlivá z důvodu svých povahových vlastností či nějaké objektivní zdravotní příčiny u ní či v její rodině, ale narazit na ní v domluvený termín na první či druhý pokus se rovnalo takřka zázraku. Po odborné stránce bych ji rozhodně nebral jako nějakého špičkového odborníka, ale zase taky ne jako nějaký odstrašující případ. Pokud na ni člověk už v ordinaci narazí, je to taková ta průměrná doktorka z nejbližšího střediska, která nějak si svou práci odpatlá a většinu běžných případů rovnátek asi moc nezkazí.


P
Ověřeny pacient

Musím se připojit k názorům většiny hodnotících lidí. S paní doktorkou jsme moc spokojeni. Chodíme k ní s dcerou již dva roky a její péči si nemůžeme vynachválit. Vždy se na všem domluvíme a je nám vše vysvětleno. Panuje zde příjemná atmosféra, což potvrzuje i příjemná a milá sestřička. Nikdy nic není problém. Profesionalita v této ordinaci je na takové úrovni, že bychom nikdy neuvažovali o změně lékaře. Pavel V.


`
Ověřeny pacient

Ráda bych se připojila k nejlepšímnu hodncení paní doktorky Karabinové. Mnoho let jsem se svým synem navštěvovala odborné lékaře - ortodontisty. Utratila jsem mnoho peněz a s výsledkem jsem nebyla spokojena.
Na doporučení mé kolegyně jsem požádala paní doktorku nejprve o konzultaci.
Byla jsem překvapena jejím milým a odborným přístupem. Syna přijala do léčení.
Výsledek po necelém roce léčení je výborný.

A co se týká přeobjednávání:
Za paní doktorkou jsme dojížděli cca 80 km. Paní doktorka je špičkový odborník a já jsem zvyklá i v zaměstnání si návštěvu vždy předem ověřit.
Proto se mi nikdy nestalo, že by paní doktorka nebyla přítomna.
Přeobjednání nebylo třeba.

Važte si špičkových lékařů a odborníků - pracují pro Vaše zdraví.
P.Klazarová


Z
Ověřeny pacient

Zuzka.V. Po návštěvě paní doktorky,jsem měla velmi příjemný pocit.Podrobně mi vysvětlila celý plán léčby a důvody trhání,nabídla mi několik druhů rovnátek a myslím si,za velmi přijatelnou cenu.Paní doktorku doporučuji všem,sestra je také velmi milá a také vše vysvětlí a vyhoví nám při domluvě další návštěvy.


P
Ověřeny pacient

Dobrý den, ráda přidávám svůj názor na paní doktorku. Chodím k paní doktorce se synem a musím říci, že má velice příjemný přístup. Je tam vždy příjemná atmosféra. Jak paní doktorka tak i sestřička mají k pacientům profesionální přístup. Za mě za jedna.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti