MUDr. Zuzana Hrančíková

Zubař Více

Nový Jičín 1 adresa

Máchova 32, Nový Jičín

Dobrý den, pro mě je paní doktorka Hrančíková nejlepší zubařka. Velmi oceňuji profesionální i lidský přístup. Paní doktorka je velice příjemná, i moje děti jsou s paní doktorkou spokojené. Krásná ordinace, milá paní sestřička. Všem moc a moc doporučuji a souhlasím s dalšími, že lepší paní doktorku v okolí nenajdete. Děkujeme ji.

Odešla jsem od nejlepšího zubaře v okolí (MUDr.Franta) k jeho následovnici, a to co platí o panu doktorovi, platí i na paní doktorku. Je úžasná a její asistentka také ;-)) !
Lepší perspektivní zubařku v okolí nenajdete !

Po dnešní návštěvě mohu jen potvrdit a přidat se k ostatním, opravdu vynikající paní doktorka. Příjemné prostředí a milá sestřička.Mohu jen doporučit !!!!!!!!

Hodnocení paní doktorky je velmi dobré.

Výborná lékařka.Trpělivá,lidská a velmi pečlivá.Doporučuji paní doktorku.

Vynikající mladá lékařka,svou práci provádí zodpovědně a s maximalnim profesionálním přistupem.jsem s ni velmi spokojen a mohlo by byti v našem lékařství více takto schopných doktorů.

Skvělá lékařka, perfektní přístup k pacientům. Doporučuju :)

K paní zubařce chodím cca 2 roky. Za tuto dobu mi provedla několik zásadních zákroků vč.trhání osmiček a musím říci, že jsem s jejími službami navýsost spokojen. Je velice příjemná, všechny zubní problémy pečlivě pacientovi vysvětlí a ještě pečlivěji vyřeší.

MUDr. Zuzanu Hrančíkovou vřele doporučuji !!!!!

Výborná a hodná zubařka, která umí i s láskou trhat osmičky :-)

Paní doktorka je velmi šikovná a hodná. Nechal jsem si u ní trhat osmičky a práci odvedla opravdu velmi dobře. Přitom se spousta lidí divila, že si nechávám tento složitý zákrok dělat v běžné ordinaci a ne na specializovaném pracovišti.