Praktický lékař pro dospělé
Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou

K paní doktorce chodím často,osobně si myslím,že bohužel, víc než by bylo zdrávo a přesto se mi nestalo,že by mne nějak odbyla.Vždy si mne vyslechne,poradí, doporučí,snaží se pomoci.O nějakém nezájmu tady nemůže být žádná řeč.To samé můžu říci i o sestřičce,která je velice milá a příjemná k pacientům.Děkuji.Z.

ordinační doba od 8h???nemožné!! doktorku potkáte v tuhle dobu jen na kole a né v ordinaci kde má sedět a být připravena léčit lidi..na stole má samé jídlo a to mluví pořád o hubnutí.

nejlepší

Diagnozu určuje od počítače Poslechnout nebo kouknout do krku asi obtěžuje

Skvělá doktorka,soucítí z pacienty.Kdykpli podá pomocnou ruku.Dá se jí svěřit úplně se vším

chytrá,vzdělaná,pečlivá jen chybí někdy trocha lidskosti a vlídnějšího slova.štěstí za sestřičku,která je vždy vlídná a ochotná.

Absolutní nedůvěra v odborné schopnosti. Předbíhání známých pacientů bočními dveřmi. Nepřítomnost lékařky v ordinaci v ordinačních hodinách.

už jsem vystřídala pár lékařů a s paní doktorkou jsem velmi spokojená.Vždy mne vyslechla a poradila,pomohla.Se vším se jí mohu svěřit.
Dekuji vám

Výborná lékařka, která nenechá nic náhodě, příjemné vystupování a profesionální přístup jsou u ní samozřejmostí. Děkuji Vám. Přeji Vám paní doktorko hodně úspěchů!!! Urbanová Pavla

Neznám lepší a obětavější lékařku,než je ona. Má úžasnou empatii a nikdy nebudete mít pocit, že ji obtěžujete.