Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
Pelzova 1700, Hostivice

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost Jiný

S negativním hodnocením dětské ordinace v Hostivici, zásadně nesouhlasím. S žádnou arogancí, ani neodborným řešením jsem se nikdy nesetkala, a to je jedno z mých dětí často nemocné. K napsání názoru mně vede rozhořčení co si lidé mohou dovolit, aniž by měli pro tak závažné obvinění prokázaná fakta. Já jsem v ordinaci s lékařskou i sesterskou péčí naprosto spokojena. Pokud je ordinace zavřená, vždy je o tom podaná s předstihem informace na telefonu, internetu a samozřejmě i s oznámením na vstupních dveřích.

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost Jiný

Zkušenosti s ordinací paní doktorky jsou opakovaně příšerné. Zejména přístup sestry je arogantní a v podstatě vše je problém. Sestra neodborně a neochotně řeší a vyjadřuje se k věcem, které by měla řešit lékařka. Věci které jsou běžné u jiných lékařů jsou zde problém. Nakonec musíme často sami vysvětlovat co je potřeba - na základě instrukcí specialistů.
V ordinaci cítíme jako bychom obtěžovali od první minuty, lékařka zdravotní problémy neřeší (vše je v pořádku), načež následně specialisté najdou a léčí problém a kroutí hlavou nad tím, že to pediatrička neřešila.
Navíc ke všemu je často ordinace zavřená, bez jakékoliv komunikace (např. online), pouze s lístkem na dveřích - a tedy to zjistíte až když na místo s nemocným dítětem. Prostě úroveň 80 let minulého století.
Ordinaci paní Buriánkové doporučuji pouze v nejvyšší nouzi, s rizikem, že až jí budete potřebovat, tak budou mít zrovna zavřeno, v lepším případě vám dají okázale najevo jak moc je obtěžujete.

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost Jiný

Taky se podělím o svůj názor. Od paní doktorky odcházíme, protože jsme se přestěhovali, naštěstí. Za celou dobu jsem se modlila, ať moje dítě není nemocné, abych nemusela k paní doktorce. Vše začalo na půl roční prohlídce, kdy jsem paní doktorce řekla, že se mi dítě nezdá, že se chová jinak, paní doktorka ho nevyšetřila ani se nepodíval, jen od stolu řekla, ať přijdeme na půlroční prohlídku jindy. Ještě ten den, večer, jsme jeli do nemocnice. Ordinovala pouze od stolu a pokud jsem měla nějakou otázku, s arogancí mi odpověděla sestra. Chápu, že mají letitou praxí, ale jsem rodič poprvé a pokud mám možnost se zeptat atestovaného odborníka, tak je to lepší, než si číst články na emiminu, co vlastně je mému dítěti. Absolutně žádná empatie z jejich strany, neberou v potaz, že někteří rodiče mají jinou vysokou školu než medicínu a když mě něco zajímá, tak odpoví takovým arogantním tónem, podívají se obě dvě na Vás pohledem, že si vlastně řeknete, proč se vůbec ptáte a těšíte se , až budete moci odejít.

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost pravidelné zdravotní prohlídky

Paní doktorka i sestřička jsou vstřícné, milé, profesionální.Paní doktorka je vždy ochotná poradit a zvážit postup závažnosti onemocnění a zvolit správnou léčbu.Jsem rád že k ní naše obě děti chodí.

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost celkové vyšetření

Všem rodičům doporučuji, aby zvážili, jestli se u paní Buriankové registrovat. Od paní doktorky jsem bohužel za několik posledních návštěv zažila jenom aroganci. Naposledy se stalo, že jsem svému dítěti v ordinaci řekla, aby přišlo blíž k paní doktorce, aby ho mohla vyšetřit, a reakce paní doktorky byla: "Na lůžko!" Zeptala jsem se slušně paní doktorky, jestli si má dítě lehnout, a následovala ostrá reakce paní doktorky: "Já jsem ta, kdo tady dává rozkazy!" Na to jsem jí nechápavě, ale slušně odpověděla: "Já se jenom ptám." A paní doktorka mě následně sjela za to, že jsem prý jsem na začátku své dítě pobídla, aby šel blíž k ní. Tak jsem se tomu už musela zasmát, ale v duchu jsem si říkala, jak je tato paní neuvěřitelně panovačná a arogantní. Bohužel i moje poředchozí zkušenosti s ní byly podobné, a já jsem si po každé návštěvě říkala, že už to dál nevydržím, že se snad přeregistuji jinam, pak jsem si vždycky řekla, že to ještě zkusím, že třeba to bylo jenom nějaké momentální přepracování nebo podráždění, ale jak vidím po tolika zkušenostech, nebylo. Teď už jsem se ale definitivně rozhodla, že půjdeme pryč. Doktorů je málo, a možná toho mnozí zneužívají a chovají k lidem neuvěřitelně arogantně, ale opravdu to nestojí za to. Není vůbec pravda, že paní doktorka je milá a příjemná, jak tu kdosi psal. A sestru jsem často slyšela i přes zavřené dveře, jak je na děti neuvěřitelně ostrá, třeba když dítě pláče apod. Předminulou návštěvu ze mě dělala blbku jenom proto, že jsem se jí zeptala na informace ohldně nějakého vyšetření. Ne, není milá a příjemná ani doktorka, ani sestra, nevěřte tomu, pokud zde někdo píše opak. A jestli nevěříte, běžte se klidně přesvědčit. Paní doktorce i sestře bych přála hlavně to, aby měli k druhým základní skušnost a respekt, nebo ať raději zkusí něco jiného, pokud je toto zaměstnání nebaví.

Paní doktorka má přehled, ví co dělá, nevolí zbytečné léčby, nikoho do ničeho nenutí, nechává nám prostor i pro naše zvážení. Má skvěle zorganizovanou praxi, kdy odděluje hodiny pro zdravé od nemocných. Naše děti se k ní nebojí, chodí bez stresu a odcházejí v dobré náladě. Má i praktické zkušenosti z obyčejných potíží. A co víc si můžeme přát. Je odbornice a nepostrádá lidskost. Vřele doporučuji.

Nedá mi to, ale taky se musím podělit o zážitky. Paní doktorka je milá, o tom žádná, ale to je asi tak vše. Nevím ani kdy jsem ji naposledy viděla v ordinaci. Sestřička tam ordinuje dost bez ní jen tak od stolu. Když jsem chtěla paní doktorku na ucho telefonu kvůli očkování, prý nepotřebuji doktorku, že to stačí vyřešit se sestrou. Teď nedávno jsem tam šla s dcerou, a paní doktorka je prý nemocná, sestra si tam vesele ordinovala, žádný zástup. O letních prázdninách, tam snad doktorka nebyla vůbec. O tom, že by měla na preventivních prohlídkách zkoušet s dítětem jak se otáčí a tak, tak se jen od stolu podívá na miminko a řekne že je pěkné. _Když tam byl jednoou nějaký zástup za ni, nestačila jsem se divit, co vše s dcerou jako miminkem zkoušela za cviky. Nejsem spokojená, ale bohužel v okolí zatím není nikdo, kam bychom mohli přestoupit. Jana

Jak si tady čtu ty názory a hodnoceni tak se docela divím. Každy jsme jiní a očekáváme něco jiného. Pokud vám paní doktorka nevyhovuje, najděte si jinou. Kritizovat umíme všichni ale ocenit a pochválit něčí práci umí už málokdo. Nevím, co většině lidí vadí na paní doktorce, ale já jsem s ní absolutně spokojený. Chodil jsem k ní jako dítě, a teď k ní chodím se svým synem. Vždy mi dobře poradila a pokud jsem se držel jejich rad nebyl problém. Takže když to shrnu, já ji můžu jen doporučit.

Martin Stránský

Paní doktorka Buriánková se vždycky mým dětem věnovala s maximální péčí. Na všechny moje otázky odpověděla a pokud jsem k ní přišla se "svou" diagnózou, vždycky mi vysvětlila proč ano či proč ne. S úsměvem. Nikdy nic nezanedbala a pokud se dělo něco vážného, kontaktovala mne telefonicky. A vždycky mi dobře poradila. To, že jsem ji ne vždycky poslechla, to byl můj problém. Naštěstí děti přestály mou péči bez větší újmy. A je mi velmi líto, že to musím psát v minulém čase, protože děti jsou již dospělé a dcera je u paní doktorky poslední rok. Nevím, kam ji mám přihlásit, který lékař bude mít pro její problémy tolik pochopení. Paní doktorku vřele doporučuji!!

Paní doktorku mohu s čistým svědomím doporučit. Nejen že se velmi lidsky chová k dítěti,ale bere matku dítěte jako partnera,respektuje ji a toho si velmi cením. Diagnostiku a léčbu určuje s rozvahou, po celou dobu návštěvy se dítěti plně věnuje a zároveň se rodič dozví vše potřebné. Pani Doktorku ještě jednou vřele doporučuji, pokud chcete, aby vaše dítě chodilo k lékaři i od něj s úsměvem. Tereza Chaloupková