Ord. praktického lékaře stomatologa
Poštovní 1254, Varnsdorf

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa prevence zubního kazu

Chodím k ní už od dětství a jsem s ní spokojený, vždy byla ochotná. Když mi bylo 18 let, tak mi dělala plombu a zabrušovala zub a ještě se mě ptala jestli mi to tak stačí. Já s ní mám je dobré zkušenosti.

Naprosto příšerná doktorka díky její bezvadné péči jsem v těhotenství přišla o zub.Zadělala mi dáseň plnou hnisu a ještě se divila.Mou novou zubařku málem ranila mrtvice když to pak dávala dohromady,no již nikdy více!!!

Už od mala chodím k této zubařce a nemám nic na co bych si mohl stěžovat. Navíc obrazy zvířátek v ordinaci působí uklidňujícím dojmem.

Já se taky jako dítě zamykala v ordinaci na záchodě, po zkušenostech s touto lékařkou jsem přestala navštevovat zubní lékaře, pokaždé traumatizující zážitky, neuvěřitelně necitelná doktorka, bez individuálního přístupu a pochopení. Škoda, že jsem neměla možnost volby jiného lékaře, asi by teď můj chrup vypadal krapet lépe.

Zdravím všechny, já jsem s paní doktorkou velmi spokojená, chodím k ní už od dětství a do kud nebpůjde paní doktorka do důchodu, tak zůstanu i nadále. Paní doktorka je velice vstřícná, pamatuji si, že mě vzala i o weekendu večer - jako akutní případ. Super jednání, profesionalita na svém místě.

S paní zubařkou jsem měla problém snad při každé prohlídce, na které jsem byla. Můj poslední zážitek byl, když jsem přišla na kontrolu a paní doktorce oznámila, že mě bolí zub, který mi narostl jen z půlky, díky úrazu z dětství. Mezitím mi ho už 4x vrtala, jelikož má opravdu kvalitní plomby. A víte, co mi řekla? že je na tom zubu potřeba udělat korunka, ale že jí se to dělat nechce a tak trochu mi naznačila, že mi bude 18, tak ať si počkám, až mi to udělá zubař pro dospělé, ke kterému půjdu. Sklopila jsem hlavu a byla zticha ... jenže mě ten zub bolel, avšak paní doktorka řekla, že to není možné, že tam nic není. rozhodla jsem se tedy změnit lékaře, no nedovedete se představit, jaké naschvály dělala, když jsem si šla vyzvednout svou kartu. Ano, čekala jsem tam na to skoro hodinu. Takže děkuji, ale jí už nikdy nechci ani vidět, jelikož kvůli ní v 18 nejspíš už budu mít můstek!

guest z 2. července 2010...chytrá...jak můžeš tvrdit, že se negativa nezakládají na pravdě??? Buď ráda, že ty s ní nemáš problém, ale jak sama vidíš, těch negativních hodnocení je tady tolik, že by to byla opravdu blbá náhoda, aby na tom něco nebylo. Připojuji se také k negativním komentářům, neboť s absolutně každým negativním názorem se ztotožňuji...bohužel...NEJHORŠÍ dentista, jestli dentistou vůbec je...

Nejhorší zubařka, co jsem měla. Nepříjemná a neochotná sestra na svoje náklady jsem si platila dentální hygienistku, která mi řekla, že zuby mám v pořádku, a paní doktorka mi sypala jednu plombu za druhou, i když jsem na kazy netrpěla a zuby mě vůbec nebolely, přešla jsem k jinému doktoru a ten mi oznámil, že plomby jsou neprofesionálně dělané, a že nechápe proč bylo do zdravého zubu vrtáno...Upřímně nikdy více, doporučuji jiného zubního lékaře!!

Již přes čtvrt roku chodím k paní doktorce s dvěma stejnými zuby, vždy mi je rozvrtá vymění uvolněné plomby a jede se dál... jenže já jsem pak nucena chodit k ní každý měsíc, když vydržím bolest zubů tak dlouho. Naposledy jsem u ní byla před měsícem, kdy mi zpravovala uvolněnou plombu a zároveň mi odvrtala kus plomby z jiného zubu... do dvou dní mě tento zub začal bolet, bolesti jsem snášela měsíc, protože do jejích rukou se již nechci svěřit. Nyní jsem navštívila jiného zubního lékaře, který mi opět opravil uvolněnou plombu a u zubu, u kterého mi paní doktorka odvrtala plombu mi oznámil, že ten zub je mrtvý...Co to pro mě znamená? Vypadá to, že v 18-ti letech přijdu o zub a to jen díky "pečlivé práci" paní doktorky.

Má zatím poslední a nejhorší zkušenost s paní "zubařkou" byla následující - Po její dlouhé nemoci, kdy byla na operaci kyčle jsem k ní přišla s bolestí dvou zubů. řekla že jeden z nich je na vytržení ale že trhat ho nebude protože je po operaci,takže ho jen necitlivě rozvrtala. Navíc byla nepříjemná a arogantní. Když jsem jí popisovala proč nemám v jednom zubu plombu a mám tam vložku, tak mě vůbec neposlouchala a četla si v mojí kartě,i když na to vůbec neviděla a šla se zeptat vedle do ordinace co se tam píše. jak může zubař komentovat stav zubů, když na to ani nevidí? A druhej bolavej zub přešla uplně. jen mě objednala a řekla že si mám přijít za 3 týdny.
Následně mi první rozvrtanej doma prasknul a ulomil se tím způsobem,že mi zbyly jen kořeny.
Takže pokud chce někdo přijít o zuby,ať příjde k této arogantní paní a ona se o to bez problému postará. Vážně "perfektní" péče. Už jako malá jsem se bála,ale čím je člověk starší,chová se hůř a hůř. Měla by jít do důchodu a přestat trápit malé děti,protože trauma se s nima potáhne celý život.