Odborný lékař kožní
Rodinná 6/210, Vratimov

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Jsem velice spokojená s léčbou i přístupem p.doktorky dojiždíme s Frýdku-Místku

K paní doktorce dojíždíme z Havířova. Tam je možnost zápisu do kožní ordinace prakticky nulová, nehledě na řešení nějakého akutního stavu. Postupně se stala jejím klientem téměř celá naše "alergická" rodina a jsme velice spokojeni s citlivým a rozumným přístupem. Objednávací systém je sice poněkud nezvyklý, ale jste-li objednáni, nestane se, že budete čekat, což je úžasné. Můžeme jen doporučit.

Musim jen souhlasit s mou sestrou Tichopadovou... Mam ty same zkusenosti.. Pani doktorka je velice prijemna naprosta odbornice jen sestra ji to tam kazi.. Doufam ze brzy pujde do duchodu a vymeni ji nejaka jina... nebudu tady vypisovat me zkusenosti to by bylo na dlouho. Skoda ze pani doktorka uz tohle nevidi. Byla jsem u jinych koznich doktorek a nemuzu si pani Dudzikovou vynachvalit. Takze doporucuji a u sestry pevne nervy. :-)

K paní doktorce chodím na základě doporučení přítelkyně mého otce a babičky, obě k ní dlouho chodí a jsou spokojené.
Paní doktorka je podle mého názoru odbornice, která svému oboru velmi dobře rozumí a co se mi na ní líbí nejvíce, nepředepisuje žádné dryjáky, ale snaží se zvolit vždy co nejšetrnější, ale zároveň účinnou léčbu. Byla jsem i u jiných kožních lékařek a ty byly skutečně mimo... Jedna neuměla říct diagnózu a druhá rovnou psala kortikoidy v tabletách!
Petra Kupková

Šikovná, milá paní doktorka!!

doporučuji

Dnes už rodinná paní doktorka, osobně jsem v evidenci přes patnáct let, jezdím k ní z Ostravy...vyhovuje nám, že nejdříve zkouší své mastičky a teprve potom přistupuje k předepsání těch "továrních". Nesouhlasím, že se nedá dostat akutně na řadu dříve, stalo se nám s tříměsíčním miminem i mě osobně a bez problémů. Dále má paní doktorka na telefonu záznamník, přes ten se můžete objednat, nebo akutně požádat o vypsání receptu, který si prostě jednoduše druhý den bez čekání a poplatku !!! vyzvednete. Jsem "kožař" od mimina, dnes je mi skoro čtyřicet a věřte, že jsem po všech zkušenostech velmi, velmi spokojena.

velmi příjemná, šikovná, milá

Prehazovali si mne jako horky brambor

I když vím, že tady není diskuzní fórum, chtěla bych se paní Tichopádové zaptat, proč nepočkala, až příjde na řadu, i když nebyla objednaná, a bez vyšetření syna paní doktorkou, "s tak těžce nemocným synem odešla". A dále, jestli by nemohla citovat slova sestřičky (nemusí být přesně, stačí přibližně), jak vám absolutně nelidským způsobem sdělila že vás nevezme. "Absolutně nelidský způsob" - tak to jsem ještě neslyšela.