Zoja Čurilová Roháčová, gynekolog Jirny

MUDr. Zoja Čurilová Roháčová

Gynekolog

15 názorů

Adresy (2)

Tovární 19, Jirny
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
15 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: GynCentrum Praha gynekologické vyšetření

Paní doktorka byla velmi milá a pozorná, vyšetření bylo dobré a nebylo to žádné potíže. Navrhla také řadu určitých léků jen v případě, jestli mám něco obávat.


T
Ověřeny pacient

Paní doktorka mila ale naprosto neskušená a řadu věcí podcenuje.Lečila mě stylem že jsem ji věřila díky tomu že byla mila.Ale jedny leky nezabrali ,dala mi neschopenku ok.druhé leky nezabrali pak mě poslala domu že je vše ok. Večer jsem byla u ní znova s Akutním zanětem dělohy a vaječníku došlo k hospitalizaci.Nechapala jsem že mě uschopnila a ,, pak mi řekla že mám zanět už i pravém vaječníku.Nic jsem ji neřekla,nevynadala .Lečila mě dal dostala jsem infuze pak jsem šla domu s dalšími ATB. Bylo mi špatně .Uplnou nechut to dovršilo tím že jsem se dostala v gyncenrum k jinému lekaři,kde mi bylo řečeno že v počitači není žádný zaznam o lečbě co mi bylo a jaké Atb jsem brala.Myslím si teda že by paní doktroka měla zlepšit schopnosti a nespolehat se jen na to že má titul.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

u paní doktorky jsem byla velmi nespokojená. arogantní, necitlivá. Vůbec jsem neměla pocit, že by věděla, co dělá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka mi diagnostikovala Ca, který neviděl např. primář gynekologie nejmenované nemocnice. Operovala mě za asistence Mudr Karhana v Hloubětíně a vše proběhlo výborně. Je velmi pečlivá a díky ní byla nemoc zachycena včas. Možná některým pacientkám vadí, že si nepovídá, ale na konkrétní dotazy týkající se onemocnění a léčby odpoví vždy...já osobně jsem ji vděčná a děkuji JK


Zoja je jeden z nejlepších doktorů, které jsem kdy potkala. Příšla na nemoci, které ani dalších 5 doktorů nevidělo a vyléčila mne. Je velmi pečlivá, hodná, vše vysvětlí a tak příjemného doktora jako ona jsem už dlouho nezažila. Mohu jen doporučit!


Ověřeny pacient

Tak bohužel špatnou zkušenost mám i já s paní doktorkou!!!
když jsem dorazila do Hloubětína na ambulanci jako akutní případ,a seděla v prázdné čekárně 45 minut s bolestma a teplotou,pak jsem se odvážila zaklepat na otevřené dvěře a zeptat se jestli jsem správně u ní, nejen že se na mě podívala stylem co otravuju ale taky se mě zeptala jeslti mluvim na ni.. a nikdo jinej na patře nebyl a v ordinaci uz vubec ne!! nechala me dalsich 20 cekat a pak me vzala na vysetreni.
z prominutim nacpala to do me dosti hrube-na to ze je zenska a doktorka..
bolel me levej vajecnik a ona ze me nemuze bolet levej ale pravej,nakonec sem ji musela presne ukazat misto kde me to boli kdyz me vysetrovala,a jeste mi za to vynadala ze vysetruje ona...jenze by to nenesla.
pak mi zdelila ze mam nalez a jak moc me to boli,rikam ze hodne moc a ona no tak dame nejblizsi termin operace a vezmem vajecnik, a co me uplne dorazilo!!! bylo kdy ja na kresle A JI ZAZVONIL MOBIL A ZACALA SI VYRIZOVAT SOUKROMEJ HOVOR!!!na dotaz zda to nelze resit lecbou praskama mi rekla jde..no kdybch se nezeptala tak by me asi rezela hnedka!ta by me vydlabala jak dyni ..je ji uplne vsechno jedno!!!na dotaz zda mam alergie odpovidam na penicilin a je to v karte-ano to je mozne ani se do ni nekoukla,proste nic!dala prasky na bolest a konec !tak to jsem si taky mohla koupit v lekarne sama. No verte ze kdyby mi nebylo tak zle a nebyla tam sama ze bych se sla stezovat!takovej pristup na soukromi klinice?!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S paní doktorkou Roháčovou jsem byla vždy spokojená, byla jsem u ní přes dvě těhotenství - vždy byla pečlivá, milá, na vše odpověděla. Bohužel od ní musím těď odejít - kvůli stěhování a obávám se, abych si na nového gynekologa zvykla.Takže všem vřele paní doktorku doporučuji!!!!


Nevím zda se jedná o lékařku co pracovala ve Zlínském kraji,ale jméno souhlasí.Pokud je to tedy ona,tak určitě doporučujilékařka je ochotná,příjemná,vyhoví.Byla jsem velmi spokojená.


Paní doktorku jsem zřejmě zastihla v jejím mírně řečeno slabším dni, kdy sloužila na pooperační JIP v klinice na Hloubětíně. Její přístup k nám byl otřesný. Na naše otázky odpovídala stroze, resp. odbyla nás tím, že "za 5 minut má být na sále" ať se laskavě zeptáme našeho gynekologa (btw. za 14 dní). Další pacientce velmi hrubě sdělila závažné závěry, které, jak se později ukázalo, neměla podložené v dokumentaci. Letmo nás "prohmátla" a pak zmizela. Nevěděla nic a přitom svým necitlivým přístupem způsobila bolest, takže sestry měly plné ruce práce aby plačící spolupacientku uklidnily. I lékař je sice jen člověk, ale od mladé ženy (nevím, zda i matky) by člověk na JIP očekával minimálně dávku empatie a porozumění :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi pečlivá paní doktorka...děkuji J.K.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti