MUDr.

Zlata Táborská verifiedCreated with Sketch.

Psychiatr

Kontaktní informace

• Umístění: Dětská psychiatrická ambulanceSlužby: PAS

Vřele doporučuji všem Autistům.
    Úžasná paní doktorka. Bystrá, vnímavá, skutečně odbornice ve svém oboru.Jako jediný psychiatr v UL kraji, se kterým jsem se za svůj život setkala, skutečně rozumí lidem s poruchami autistického spektra.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Šárka Bínová
    Šárka Bínová
    Dětský psycholog, Psychiatr
    Vodárenská 3827, Mělník
    S paní MUDr. Šárkou Bínovou jsme byli spokojeni. Prostředí bylo příjemné, nenásilné. Dcerka neměla pocit strachu. Více

Robert Kačeňák
    Robert Kačeňák
    Psychoterapeut, Psychiatr
    Chrudimská 2, Praha
    Dobry den, pana doktora Kacenaka mohu doporucit pro vsechny, kt. potrebuji pomoct a nejsou si vubec jisti jestli… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: Dětská psychiatrická ambulanceSlužby: PAS

Vřele doporučuji všem Autistům.

• M

Musím říct, že její přístup není takový, jaký by měl být. Nikdy mě pořádně nevyslechla a pořád opakovala to samé dokola. Při poslední návštěvě mi asi po 10 minutách oznámila, že odchází na oběd a že se mám objednat na jindy. Od té doby jsem se tam už nevrátila.

• Š

Paní doktorku velmi ráda doporučuji. Lidský přístup, vše perfektní. Jsem opravdu spokojená. Milé a přátelské prostředí i pro děti. Šadláková