Šaldova 591/3, Litoměřice
Dětská psychiatrická ambulance (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Dětská psychiatrická ambulance PAS

Vřele doporučuji všem Autistům.
Úžasná paní doktorka. Bystrá, vnímavá, skutečně odbornice ve svém oboru.Jako jediný psychiatr v UL kraji, se kterým jsem se za svůj život setkala, skutečně rozumí lidem s poruchami autistického spektra.

Musím říct, že její přístup není takový, jaký by měl být. Nikdy mě pořádně nevyslechla a pořád opakovala to samé dokola. Při poslední návštěvě mi asi po 10 minutách oznámila, že odchází na oběd a že se mám objednat na jindy. Od té doby jsem se tam už nevrátila.

Š

Paní doktorku velmi ráda doporučuji. Lidský přístup, vše perfektní. Jsem opravdu spokojená. Milé a přátelské prostředí i pro děti. Šadláková

Umístění: Dětská psychiatrická ambulance PAS

Vřele doporučuji všem Autistům.

Š