Praktický zubní lékař
Voldušská 750/II, Rokycany

Umístění: Praktický zubní lékař

Velká spokojenost, pečlivost a vstřícný přístup. Paní doktorka je šetrná a snaží se, aby zákrok nebolelo.Doporučuji

Absolutně nedoporučuji a chci zároveň varovat všechny ostatní. Paní zubařka mě dlouhá léta trápila jen svou nedochvilností, kdy každé ráno ikdyž jsem spěchala do práce a tak jsem byla jejím prvním pacientem nebyla schopná přijít na čas a už já první pacient měla zpoždění čtvrt hodiny a více. Poté se samozřejmě nikdy neomluvila. Další věc bylo to, že mě neinformovala, v puse si něco začala dělat a pak řekla:..300...400 ..bez jakéhokoli předchozího slova.
Zlom nastal, když jsem měla obtíže a rozhodla se navštívit jiného zubaře, který po rentgenu zjistil, že pod všemi zaplombovanými zuby od paní doktorky je zanechán kaz a zuby se tam musí kompletně převrtat (nakonec šlo o 8 zubů). Pravdou je, že mě zuby stále pobolívaly ale i tak jsem netušila jak je situace vážná..po odendání plomb jsem byla zhrozena, několik zubů bylo po zaplombování s kazem úplně prožráno, linul se zápach. Byla jsem u odborníka zubaře s titulem PhD. který zároveň vyučuje na lékařské fakultě a řekl mi, že to není poprvé, co opravuje po paní doktorce ..u něj ve škole by asi jen tak paní Zítková titul MUDr. nedostala. Pokud máte možnost nečekejte až Vás dostihnou potíže a nesponzorujte Zítkové její nový dům, auta, dovolené ale raději vyhledejte opravdového odborníka.

Nic moc :( dlouhá čekací doba vůbec na objednaný termín, v objednanou hodinu stejně čekáte přesčas, tímpádem nervozita, stres už celkově z nemocničního prostředí. Přístup nic moc, nevíte pořádně, co Vám paní doktorka dělá... moc nedoporučuji, přešla jsem jinam a vidím, že jsou lepší lékaři.

Pani doktorka je mila a chodim k ni uz leta a jsem vcelku spokojena. Jedine, co bych vytkla (stejne jako hodnoceni vyse) je jeji nedochvilnost. I kdyz se objednam jako prvni pacient, vzdycky MINIMALNE tech 15 minut cekam, nez si vypije kavu a dokouci cigaro, ktere je po ordinaci velmi citit. Ale zase to vyvazi to (stejne jako hodnoceni vyse), ze vzala i pres plny stav partnera mezi sve pacienty.

A já jsem se od paní doktorky rád odhlásil. Vadí mi: 1) stresující prostředí celé rokycanské nemocnice, které je echt socialistická, 2) paní doktorka vám neřekne, jaký zákrok bude dělat - prostě najednou vezme kleště atd. a jde na věc, 3) vzpomínám na její legendární větu "Tenhle zoubek si vytrneš doma." Místo aby mi ten mléčnej vyndala, tak ho tam nechala a pak mi ten druhej zub vyrostl blbě. Takže zanedbaná péče.

Já mám 4 děti k paní doktorce chodíme už skoro 17 let beru to podle nejstarší dcery. Já na paní doktorku nedám dopustit a ani moje děti. Je velmi pečlivá vstřícná a moc se mi líbí jak to umí s dětma.

Tak pul napul.
Negativa - at se objednam na kdykoliv, vzdycky aspon 15 minut cekam, aby si pani doktorka mohla v klidu vypit se sestrou kafe a dat si cigarko.
Pozitiva - poradila mi s belenim zubu a odstranovanim kamene, vzala pritele mezi svoje pacose i kdyz ma plno.

Velmi pečlivá, ochotná, vstřícná, lidská. S péčí jsem po celá léta spokojená.