Umístění: Odborný lékař oftalmologie vyšetření zraku dcery

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Tříletá dcera díky nim hezky spolupracovala při vyšetření. Paní doktorka je zkušená odbornice a zárověn lidská a přátelská. Balcárkovi

I. P. Pavlova 69, Olomouc
Odborný lékař oftalmologie (mapa)

Umístění: Odborný lékař oftalmologie vyšetření zraku dcery

Jsem velmi spokojená,vždy příjemná,ochotná paní doktorka.

Fantastická paní doktorka, pomohla oběma mým malinkým dětem, ochotná, příjemná a naprostý profík. Děkuji!! Martina Dejlová

Absolutně spokojen, naštěvoval jsem již 3 oční lékaře a je o míle dál.

Skvělá lékařka, paní doktorku už navštěvuji řadu let a vždy jsem byla velmi spokojena

Velice příjemná a ochotná paní doktorka.

Umístění: Odborný lékař oftalmologie vyšetření zraku dcery

Jsem velmi spokojená,vždy příjemná,ochotná paní doktorka.

Absolutně spokojen, naštěvoval jsem již 3 oční lékaře a je o míle dál.

Velice příjemná a ochotná paní doktorka.