Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní profesorka je skvělá osoba na správném místě. Pomohla nám vyřešit problém. Nedám na ní dopustit a vřele doporučuji!!!

Moje zkušenost s paní doktorkou je výborná, nemyslím, že je arogantní. Považuji jí za kapacitu a člověka na svém místě, kterému bezmezně důvěřuji a vím, že pokud bude v jejích silách jakkoli ovlivnit můj stav bez váhání to učiní. Jsem jí vděčná a velmi jí děkuji.

Moja skusenost s pani doktorkou: liecila som sa pre neplodnost u Apolinara v Prahe a poziadala som doktorku Ulcovu-Gallovu o vysetrenie (v podstate som chcela pocut este nazor na moje a manzelove "zdravie" od ineho odbornika a na nu som mala velmi dobre referencie). Napriek jej velkej zaneprazdnenosti sa mi podarilo u nej objednat - bola som vdacna za jej ochotu. Vysetrenia nepriniesli nic nove, uzavrela ma s manzelom ako "zdravy manzelsky par". Vysledna sprava sa teda zhodovala s vysledkami z Apolinara. Napisala mi vsak do spravy nejake odporucania (vitaminy, postup pri dalsich IVF) a lekari z Apolinara podla nich postupovali. Neviem, co zabralo (jej odporucania,dovolenka, menej casu, ktory som travila v praci, celkova psychicka pohoda alebo len trochu stastia), kazdopadne teraz mame 5 mesacne dvojicky a doktorka bude jedna z ludi, ktorym poslem dakovny mail.
Co sa tyka jej chovania k pacientovi: niektore dni nebola prave najmilsia a niektore dni bola velmi prijemna. Kto z nas je mily kazdy den?
Odporucam ju, pretoze aj vdaka nej mame doma dve krasne babatka.

Na tuto paní doktorku nedám nikdy dopustit a do smrti ji budu vděčná. Je velice milá a lidská. Díky ní jsem se stala trojnásobnou matkou. Po desetileté léčbě neplodnosti a po několika pokusech IVF, kdy už jsem přestávala doufat.Takže vřele doporučuji, paní doktorka je skutečný odborník a hlavně člověk na svém místě.

Paní profesorka je světově uznávanou kapacitou a to jistě né náhodou. Její profesionální a upřímné a milé jednání je výjimkou mezi lékaři. O všem lidsky pohovoří a vše logicky a srozumitelně vysvětlila mně i mému partnerovi. Vřele doporučuji!

Má osobní zkušenost s paní doktorkou je velmi dobrá, vůbec není arogantní jak tady již někdo zmiňoval, je to člověk na svém místě, člověk velmi chytrý a příjemný a rozhodně ale rozhodně ne arogantní ani zvláštní, za tu dobu co se potýkám s určitými zdravotními problémy bych řekla, že je paní doktorka tou nejlepší, kterou jsem za tu dobu mohla potkat!!

Osobní zkušenost s paní profesorkou mám výbornou, zdála se mi být velice vlídným člověkem, i když pravda, zároveň možná i poněkud zvláštním, ale to už profesoři bývají :). Jsme každopádně s partnerem vděční, že jsme měli možnost stát se jejími pacienty, neboť je to uznávaný odborník světového věhlasu.