Zdenka Staňková, psychiatr Ústí nad Labem

MUDr. Zdenka Staňková

Psychiatr Více

20 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sociální péče 3316 /12A, Ústí nad Labem
Masarykova nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Masarykova nemocnice Jiný

Paní primářka je profesionální, empatická a vždy je ochotná pomoc, poradit, sdělit mi na situaci svůj názor. Nemůžu najít jediný důvod, proč bych měl být nespokojený!


L
Ověřeny pacient

Asi budu první, kdo přidá negativní hodnocení. Díky této "paní primářce", která mě ládovala jen léky (podotýkám, že mi nebylo ještě 30 a brala jsem opravdu silná antidepresiva - až 6 prášků denně). V momentě, kdy jsem přišla na kontrolu a vyšetřovala mě sestra, která si ještě řekla o regulační poplatek, a řekla, že ty léky už budu brát do smrti a ať to beru jako že mám cukrovku a ta se také léčí celý život. To mě donutilo přemýšlet a nakonec změnit lékaře. Nyní jsem spokojena, jelikož mi nová Dr. sdělila že polovina těch AD je zbytečná. ALE. Díky paní Staňkové, nesmím otěhotnět (což mi naprosto zatajila a řekla že klidně můžu) a navíc mě čeká ústavní léčba ze závislosti na lécích. Za 3 roky co jsem tam chodila, po mě nechtěla ani výsledky jaterních testů. Na ty jsem šla teď a zjistila že mi hodně chybí železo, což u mě vyvolávalo panické ataky. Kdykoliv jsem to paní Staňkové nebo sestře řekla, odpověď byla: vemte si další prášek. Bohužel léčebna je již u mě nevyhnutelná, jelikož ambulantně mi je to prý k ničemu, o čemž jsem se i sama přesvědčila (3 roky "léčení" a jsem troska. Nedovedu si představit chodit tam dalších x let a dostávat nové a nové a hlavně zbytečné léky. Takže MOC VÁM PANÍ DOKTORKO DĚKUJI!!!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktoka ke mně měla pokaždé lidský a přátelský přístup.Je skutečná LÉKAŘKA, vždy ochotná pomoci. Kvalifikovaně poradí i v jiném medicínském oboru. (Smutné je, že diagnostikuje lépe než specialista). Jsem ráda, že jsem ji poznala.


L
Ověřeny pacient

Dobrý den,
vrátila jste mě Vy a Váš kolega MUDr. František Matuška ( www.hermesgroup.cz ) do reálného života, už nežiji v pohádce :) Paní primářko, chci Vám touto cestou moc poděkovat a přeji Vám (MUDR. Zdence Staňkové ) Krásné Vánoce a ať Vám rok 2013 přihrává to nejlepší!
Děkuji moc !


A
Ověřeny pacient

Zřejmě jsem omylem při posledním hodnocení zvolil neutrální,ale jsem si jist že si pani primářka zaslöuží hodnocení velmi dobrý a to nejen z vlastní zkušenosti ale i na základě hodnocení pacientů se kterými jsem se tam setkal.Léčím se na psychiatrii již více jak dvacet let a vždycky jsem se tam setkal se vstřícným a profesionálním přístupem.Můj stav se od té doby radikálně zlepšil a mohu za to jen poděkovat i celé ústecké psychiatri.


A
Ověřeny pacient

Paní primářka mi velice pomohla,ale i celý tým lékařů i ostaní personál na ústecké psychiatrii.


Když jsem se chtěl k paní doktorce objednat, tak mi sestřička řekla, že paní doktorka nemá smlouvu z VZP a poradila mi, ať změním pojišťovnu nebo si najdu jiného doktora. Je dost divné, že by doktor/ka neměl/a s tak velkou pojišťovnou smlouvu...


velice schopna pani doktorka,profesionalka jak se patri


Ověřeny pacient

Paní primářka je vynikající psychiatrička s citlivým přístupem k pacientům.
Róblová, Trmice


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je nejlepší a nejhodnější lékař jakého jsem kdy poznala a který mi nejvíce pomohl a stále pomáhá. Jsem jí za to nesmírně vděčná a moc ji děkuju za pochopení a pomoc.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti