MUDr. Zdenka Staňková

Psychiatr Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Masarykova nemocnice
Sociální péče 3316 /12A, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Masarykova nemocnice Jiný

Paní doktorka prakticky nekomunikuje.Pravidelné kontroly žádné.Tady máš prášky a zobej.Přijd jen když to bude horší tzn pokud nebude zobeš do smrti.Navíc jsem dostala léky ,které je potřeba vzhledem k návykovosti časem vysadit.Na email odpovídá za 14 dnů +.

Umístění: Masarykova nemocnice Jiný

Neprofesionalní přístup. Strašně arogantní .
Psychiatr ,který nebyl schopen mě vyslechnout,ale hned odsoudil.
Nepochopim jak člověk jako vy, může byt primář.

Umístění: Masarykova nemocnice Jiný

Paní primářka je profesionální, empatická a vždy je ochotná pomoc, poradit, sdělit mi na situaci svůj názor. Nemůžu najít jediný důvod, proč bych měl být nespokojený!

Paní doktoka ke mně měla pokaždé lidský a přátelský přístup.Je skutečná LÉKAŘKA, vždy ochotná pomoci. Kvalifikovaně poradí i v jiném medicínském oboru. (Smutné je, že diagnostikuje lépe než specialista). Jsem ráda, že jsem ji poznala.

vrátila jste mě Vy a Váš kolega MUDr. František Matuška ( www.hermesgroup.cz ) do reálného života, už nežiji v pohádce :) Paní primářko, chci Vám touto cestou moc poděkovat a přeji Vám (MUDR. Zdence Staňkové ) Krásné Vánoce a ať Vám rok 2013 přihrává to nejlepší!
Děkuji moc !

Zřejmě jsem omylem při posledním hodnocení zvolil neutrální,ale jsem si jist že si pani primářka zaslöuží hodnocení velmi dobrý a to nejen z vlastní zkušenosti ale i na základě hodnocení pacientů se kterými jsem se tam setkal.Léčím se na psychiatrii již více jak dvacet let a vždycky jsem se tam setkal se vstřícným a profesionálním přístupem.Můj stav se od té doby radikálně zlepšil a mohu za to jen poděkovat i celé ústecké psychiatri.

Paní primářka mi velice pomohla,ale i celý tým lékařů i ostaní personál na ústecké psychiatrii.

Když jsem se chtěl k paní doktorce objednat, tak mi sestřička řekla, že paní doktorka nemá smlouvu z VZP a poradila mi, ať změním pojišťovnu nebo si najdu jiného doktora. Je dost divné, že by doktor/ka neměl/a s tak velkou pojišťovnou smlouvu...

velice schopna pani doktorka,profesionalka jak se patri

Paní primářka je vynikající psychiatrička s citlivým přístupem k pacientům.
Róblová, Trmice