Husova 898, Náměšť nad Oslavou
Lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je skvělá. Vždy s úsměvem na rtech, je vidět, že svou práci dělá ráda. Jako jednoho z mála doktorů se jí moje dcera nebojí.
Poradí, vysvětlí, naznačí,co se bude dít dál,kdyby to nezabralo.
Jsem moc ráda, že u ní jsme.

Tuto paní jako doktorku rozhodně NEDOPORUČUJI!!! Když jsme k ní jako nezkušení rodiče přišli, zdála se nám fajn. Postupem času jsme přišli na to, že její úsměv je velmi falešný a děti ji nemají rádi. Pokud má někdo zdravé díte, chodí tam jen na kontroly, no problem.... běda jak se problém vyskytne... Starší dceři zanedbala ve dvou letech zápal plic...chodili jsme k ní měsíc týden co týden s ohromným kašlem a teplotama a paní doktorka stále nic neslyšela...jen zkouší sirupky od farma firem, které ji asi zrovna navštíví... nakonec jsme skončili na pohotovosti, kde se mnohem mladší lékařka divila, jaktože to naše p.doktor neslyšela... Vrcholem a hlavním důvodem našeho odchodu od ní bylo to, když nám "přeočkovala" druhou dceru! Podle paní doktorky je zcela normální, když do malých dětí píchne i tři čtyři vakcíny naráz, živou neživou vakcínu dohromady... taky bych jí ten vražedný koktejl dopřála, aby si užila postvakcinačního syndromu a problémů s tím spojeným... Vyšetření si musí rodiče vyžádavat a když vydá výsledky vyšetření dva měsíce staré po tříměsíční kontrole u specialisty, tak úplně nechápu její myšlení jako lékaře. Rozhodně NEDOPORUČUJEME!!!

Já jsem s paní doktorkou max.spokojená.Vždy je ochotna s čímkoliv mi poradit,nic neuspěchá a na všechno je velmi pecliva.Má pěkný vztah k dětem a vše vždycky prohlíží pečlivě.Vždy když maličké něco nejde,třeba jiné děti už chodí a naše se jen plazi, říká nebojte je čas to přijde.Jiné dr.váš tahají po všech čertech... vždy od ní odcházím spokojená s plno informací, děkuji

S paní doktourkou jsem velmi spokojená je velmi milá a sympatická a vždy když příjdu do ordinace tak z ní chrlý ochota pomoc a vyléčit..... :)

není dobrá

podle častého hodnoceni na skoro jedno a to same stejna ip adresa stejny styl psani usuzuji že negativy píše převážně jedna a ta sama osoba.
mě to příjde jako zaujatost vuči teto osobě teto lékařce..

a nové hodnoceni co zde je pokud mate jen známou ktera ma dite a má ho v péči lékařka tak co tu hodnotite vy..s kecu velikosti komara vzniká velbloud se třemi hrby..

tak proc ten kdo neni spokojeny nadale ,p.doktorku navštěvuje ...v okolí je jich plno ...snad když nekdo není s někym spokojen jde jinam.
a proč se člověk co dáva negativ neni schopen ani podepsat to ma strach za svůj názor :-D
když dokaže takto veřejne nekdo psat negativ tak proč se nepodepiše..???
soudite veřejně konkretního člověka tak by to chtělo i podpis :-D :-D :-D :-D

M.Javůrková

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Přesla jsem k ní od své původní doktorky a nemůžu si paní dr. Soukopovou vynachválit, oproti předchodí dr, svým přístupem, podáním ruky, všechno vysvětlí, není arogantní a bere můj názor, nesnaží se mi vnucovat svůj a i co se týče očkování je velice vstřícná. Porovnávám se svou bývalou dr, která byla dříve také fajn, ale jak jsem začala řešit více očkování, anjednou byl problém, arogance atd, což u paní doktorky Soukopové vůbec neznám. Jezdím k ní ráda a vím, že můj názor si ráda vyslechne a do ničeho nás nenutí.

Paní doktorka umí člověka akorát vystresovat,z banálních problémů dělá katastrofu a posílá vás po všech čertech.Ale základní věci nepozná.Např.zápal plic.Za skoro 30let praxe by měla mít rozhodně větší zkušenosti.Navíc mi příjde,že u nás v ordinaci za ní ordinuje spíš sestra.Paní doktorka je jaksi mimo.A když jí člověk zavolá o víkendu,tak nebere telefon.Takže za mě tedy rozhodně špatná :-( Soňa

takze po dlouhe dobe doplnuji kladnym hodnocenim.jelikoz jsem k teto lekarce presla od jine s duvodu stehovani.nemam k ni vyhrady nesouhlasim ani s tim ze by byla chamtiva..nebo ze by nepoznala nemoce.to mi jaksi nejde do hlavy,necpe zbytecne antibiotika,co jsem za tu dobu postrehla tak se snazi prevazne o alternativni lecbu.mam u ni sve ctyri deti a bez zavahani k ni sverim i sve pátena zavolani kdykoliv reaguje vysvetli poradi atd...a kdyby se mi neco nelibilo ozvala bych se primo.a nebo ze by po nekom jen tak vyjela to tezko.to reaguji i na komentare zde.ke komu bych mela spis vyhradu je jedna ze sester...ale ta neni v popisu hodnoceni :-D
samotnou p.doktorku fakt mohu jen doporucit...

K paní doktorce chodím s druhým dítětem, ale už hledám jiného lékaře, není to odborník na svém místě, nepoznala spoustu nemocí u mých dětí, nedodá klidu, vystresuje. Nemám k ní důvěru, necítím se u ní s dětmi dobře. Nemůžete zavolat o víkendu, nepřijede a jak tu někdo napsal-chamtivá, tak souhlasím.