Praktická zubní lékařka
Brněnská 305, Tišnov

Umístění: Praktická zubní lékařka Plombování

Zdravím vás všechny. Odešla jsem od paní zubařky cca pred 3 měsíci. Odešla jsek diky neprofesionalnim zakrokum. Zuby me opravovala dohromady 6 let. Vzdy me vypadla plomba, nebo se opravovany zub ulomyl. Placeni plomb se vyšplhalo na dobrých 8000kč Katastrofa! Cekani kdyz jsem objednana treba i 3 hodiny! Pokud nekoho boli zuby ma se objednat jako ostatni nebo jet na pohotovost do Brna. Nikdy jsem sama nedosla k zubarce bez objednani at me to sebevice bolelo. (Vyjimkou jsou deti, to chapu). Odesla jsem k jine pani zubarce zuby mam v poradku a to u ni nejsem ani mesic! Pani smetanova by mela prenechat zezlo nekomu kdo to dela pro pomoc pacientum ne proto aby si mohla povidat se sestrickou kdyz ma obe ruky narvane v puse ciziho cloveka!

X

K doktorce jsem chodila od mala, bohužel mi pěkně zničila chrup, za což opravdu děkuji. Nejdříve mi nechala rozšířit zánět, pak když bylo období, že jsem potřebovala rovnátka, tak mi je nechtěla doporučit a radši mi chtěla trhat zdravé zuby. Zákroky u ní byly velice bolestivé, byla hrubá a nepříjemná. Chodila jsem k ní vždy se strachem a nerada. Když jsem se rozhodla pro změnu stomatologa, nechtěla mě pustit, vynadala mi a stropila mi scénu před ostatními pacienty v čekárně, odmítla mi dát i kartu, že ať si můj nový doktor udělá vlastní. Na tento incident skutečně nikdy nezapomenu. Tímto mám na paní zubařku opravdu velice špatné vzpomínky a zkušenosti. Odešla jsem do Brna a s panem doktorem jsem skutečně spokojená a není na něj ani nikde žádná záporná kritika. Bylo obtížné se k němu dostat, ale už jsem tam 11 let a spokojená, zachránil mi chrup a trochu napravil to, co paní S. natropila. Opravdu ji nedoporučujil.

Tato zubařka je nejlepší!Měla jsem vždy strach ze zubařů,ale díky ní už ho nemám!Dokaže pacienta uklidnit!Zachránila mi zuby,jsem jí vděčná!

Tato zubařka je sice milá, ale podle mně jí chybí odbornost. Prostě to nějak vyvrtá, něčím zalepí, vytrhne.... Plomby moc dlouho nedrží. Opich působí až po zákroku. Potřebovala by více znalostí a trochu zmodernizovat názory a vybavení.