Zdenka Rákosová, praktický lékař Železný Brod

Praktický lékař

Masarykova 486, Železný Brod
AVE Železný Brod, s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Naopak ,já jsem vždy byla spokojená paní doktorka vyhověla a hlavně byla k dispozici vždy, kdy jsem to já potřebovala a proto jsem přešla od jiného lékaře k ní.Žádné plané diagnosy nevynášela a ještě můj zdravotní stav konzultovala s jiným lékařem.Nyní mi je skvěle a přeji to Vám všem.Laďka Recová

Mně paní doktorka Rákosová v dubnu roku 2008 velice pomohla,když mi semilští lékaři odmítli poskytnout nutnou lékařskou péči,vyšetření a ukončili PN,a správně diagnostikovala akutní fázi těžkého chronického onemocnění.Za to ji děkuji.

Jsem spokojená, neměnila bych.

hodnotím paní doktorku jako dobrého diagnostika,nebojí se poslat na odborné vyšetření,k pacientům přistupuje zodpovědně,mám s ní pouze dobré zkušenosti,je naší rodinnou lékařkou již mnoho let,URČITĚ DOPORUČUJI
nesouhlasím s tím,že umí psát pouze paralen,vždy vybírá léky podle konkrétního pacienta a jeho stavu

Pro mne je to lékařka,která je dobrá na to,když dojdou léky,tak si k ní zajít.Mám s ní zkušenost již několik roků a bohužel,jednou mne oslovila tak,že k ní jako k obvodnímu lékaři nechci chodit.Bohužel!

Já paní doktorku nedoporučuji. Měla jsem z ní vždy pocit, že diagnosu střílí od boku, ke všemu předepisuje Paralen. Několikrát se mi i stalo, že si mě popletla s jíným pacientem a vnucovala mi jeho diagnosu!!!

Paní doktorku si nemohu vynachválit.

Lepší lékařku jsem zatím nepoznala ... Velice dobrý diagnostik a hlavně její přístup k pacientům je vynikající.