MUDr. Zdenka Píšová

Pediatr Více

Týniště nad Orlicí 1 adresa

11 názor

Adresa

Homeopatická poradna tel. 703362398
Petrovice 31, Týniště nad Orlicí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Petrovice 31, Týniště nad Orlicí

Homeopatická poradna tel. 703362398Petrovice 31, Týniště nad Orlicí

Homeopatická poradna tel. 703362398

Zkušenosti


Specializace

  • rodinná terapie
  • homeopat
  • dětské lékařství

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka mi pomohla například s nesnesitelnou bolestí prsou při kojení (nikdy bych nevěřila, že na toto můžou homeopatika zabrat). Dnes k ní chodím i s dcerkou a jsem jí vděčná za její přístup k dětem (a že nestresuje matku, když ji miminko pomaleji nabírá, ale jinak je spokojené). Nechci cpát do své dcerky antibiotika, pokud to nebude nezbytně nutné. I já sama jsem přišla homeopatikům "na chuť" škoda jen, že tak pozdě :-)

Za celou dobu, co jsem k ní s dětmi chodila dětem snad ani nebrala krev. Je velmi náladová, někdy až protivná.Ale nevěděla jsem, že to jinde může být lepší. Proto když jsem se přestěhovala a našla si jinou dětskou lékařku, tak jsem teprve pochopila, že jsem od ní mohla už dávno odejít. Naše nová doktorka je velmi ochotná, vždy poradí i po telefonu (u Píšové málem nereálné - ta nás spíš odbyla), dětem se velmi věnuje a antibiotika dává, až když jsou nutnost. A také - paní doktorka Píšová ani nechodí po porodu za dítětem domů, tak jak to dělají jiní. S malou jsem musela druhý den po návratu z porodnice k ní do ordinace, ale jiní lékaři dělali návštěvy doma.

Vyvážená kombinace léků a bylinek, paní doktorka dělá homeopatii a necpe do dětí léky a antibiotika dokud to není opravdu nutné, na druhou stranu se zas nebojí dítěti nějaké napsat. K tomu je na děti opravdu zlatá jak ona i sestřička. Vřele doporučuji, jsem naprosto spokojená


Přístup paní doktorky Píšové k pacientům je založen na notné dávce arogance z titulu vědomí, že nemocných neustále přibývá a její "živnost" tak nemůže jen tak jednoduše zkrachovat. Bohužel toto se negativně odráží na ochotě řádně léčit. Věřím, že i v oblasti kardiologie se v brzké době objeví noví lékaři, kteří "přepracované" paní doktorce odlehčí od "otravných" pacientů a vrátí ji zpět pevně na zem.


Ověřený profil

Chtěla bych touto cestou paní doktroce poděkovat, mě zachránila před kolabsem organismu z opakovaných atb......chodila jsem k ní 10 let a teď má v péči mého synka, který byl jednou vážněji nemocný a samozřejmě se to bez atb neobešlo, ale jinak léčíme homeopatiky. Dále mi paní dr pomohla s opakovanými gyn. problémy také homeopatii. Děkuji moc


M
Ověřený profil

Po odborné stránce si na paní doktorku nemohu stěžovat. Vždy poradila, poslala na další vyšetření. Jen je pravdou, že nikdy nevíte, v jaké náladě vás přivítá. Co vím od ostatních pacientů, tak mají stejné pocity. Někdy člověk vleze do ordinace a hned máte pocit, že vás nikdo nikde tak rád nevidí.Přijdete za pár dní na kontrolu a už ve dveřích vás zmrazí pohledem. Ale my už si zvykli, a tak ji takovou bereme ...je to jen člověk :-) Jako lékařka je super, a to je nejdůležitější. A její sestřička? Úžasně vstřícný a milý člověk. Dříve tam měla paní doktorka dvě sestřičky. Obě byly prostě skvělé. Tu druhou ted potkávám ve FN. Takových sester, jako jsou tyto dvě, by mělo být v zdravotnictví víc.


A

Pani doktorka je fajn, a ma velice prijemnou sestricku(jeste milsi nez pani doktorka;)) a spolu jsou senzacni. My jsme spokojeni. Syn jiz byl i parkrat vaznejc nemocny a vzdy dokazala skvele odhadnout kdy se to obejde bez atb a kdy jiz by bylo lepsi je dat. Jsem fakt spokojena. ps-ja treba na homeo vubec nejsem, ale jak pisu, kdyz je to dr co dokaze odhadnout kdy jiz ty normalni leky jsou potreba, tak nic proti:) a proto jsem s ni take spokojena


paní doktorka dává přednost homeo před nesmyslným cpaním atb a přístup je naprosto v pořádku


D

Paní doktorka je na svém místě.Chodila jsem k ní od svých 10 let a dnes k ní chodím se svým synem.Pomohla mi tak,že mě zachránila po opakovaných ATB,dala mě dohromady a mému synovi jen tak antibiotika nenapíše,snaží se spíše homeo,což pomáhá,sice pomaleji,ale zato zdravěji a neinvazivně.Vřele doporučuji,je to specialista s výborným přístupem k dětem a jejich rodičům.


P

Kapacita, vřele doporučuji, odbornice na homeopatii. Moc nám pomáhá. děkujeme.


Došlo k chybě, zkuste to znovu