MUDr. Zdenka Píšová

Týniště nad Orlicí 1 adresa

• rodinná terapie
  • homeopat
  • dětské lékařství

Paní doktorka mi pomohla například s nesnesitelnou bolestí prsou při kojení (nikdy bych nevěřila, že na toto můžou homeopatika zabrat). Dnes k ní chodím i s dcerkou a jsem jí vděčná za její přístup k dětem (a že nestresuje matku, když ji miminko pomaleji nabírá, ale jinak je spokojené). Nechci cpát do své dcerky antibiotika, pokud to nebude nezbytně nutné. I já sama jsem přišla homeopatikům "na chuť" škoda jen, že tak pozdě :-)

Za celou dobu, co jsem k ní s dětmi chodila dětem snad ani nebrala krev. Je velmi náladová, někdy až protivná.Ale nevěděla jsem, že to jinde může být lepší. Proto když jsem se přestěhovala a našla si jinou dětskou lékařku, tak jsem teprve pochopila, že jsem od ní mohla už dávno odejít. Naše nová doktorka je velmi ochotná, vždy poradí i po telefonu (u Píšové málem nereálné - ta nás spíš odbyla), dětem se velmi věnuje a antibiotika dává, až když jsou nutnost. A také - paní doktorka Píšová ani nechodí po porodu za dítětem domů, tak jak to dělají jiní. S malou jsem musela druhý den po návratu z porodnice k ní do ordinace, ale jiní lékaři dělali návštěvy doma.

Vyvážená kombinace léků a bylinek, paní doktorka dělá homeopatii a necpe do dětí léky a antibiotika dokud to není opravdu nutné, na druhou stranu se zas nebojí dítěti nějaké napsat. K tomu je na děti opravdu zlatá jak ona i sestřička. Vřele doporučuji, jsem naprosto spokojená

Přístup paní doktorky Píšové k pacientům je založen na notné dávce arogance z titulu vědomí, že nemocných neustále přibývá a její "živnost" tak nemůže jen tak jednoduše zkrachovat. Bohužel toto se negativně odráží na ochotě řádně léčit. Věřím, že i v oblasti kardiologie se v brzké době objeví noví lékaři, kteří "přepracované" paní doktorce odlehčí od "otravných" pacientů a vrátí ji zpět pevně na zem.

Chtěla bych touto cestou paní doktroce poděkovat, mě zachránila před kolabsem organismu z opakovaných atb......chodila jsem k ní 10 let a teď má v péči mého synka, který byl jednou vážněji nemocný a samozřejmě se to bez atb neobešlo, ale jinak léčíme homeopatiky. Dále mi paní dr pomohla s opakovanými gyn. problémy také homeopatii. Děkuji moc

Po odborné stránce si na paní doktorku nemohu stěžovat. Vždy poradila, poslala na další vyšetření. Jen je pravdou, že nikdy nevíte, v jaké náladě vás přivítá. Co vím od ostatních pacientů, tak mají stejné pocity. Někdy člověk vleze do ordinace a hned máte pocit, že vás nikdo nikde tak rád nevidí.Přijdete za pár dní na kontrolu a už ve dveřích vás zmrazí pohledem. Ale my už si zvykli, a tak ji takovou bereme ...je to jen člověk :-) Jako lékařka je super, a to je nejdůležitější. A její sestřička? Úžasně vstřícný a milý člověk. Dříve tam měla paní doktorka dvě sestřičky. Obě byly prostě skvělé. Tu druhou ted potkávám ve FN. Takových sester, jako jsou tyto dvě, by mělo být v zdravotnictví víc.

Pani doktorka je fajn, a ma velice prijemnou sestricku(jeste milsi nez pani doktorka;)) a spolu jsou senzacni. My jsme spokojeni. Syn jiz byl i parkrat vaznejc nemocny a vzdy dokazala skvele odhadnout kdy se to obejde bez atb a kdy jiz by bylo lepsi je dat. Jsem fakt spokojena. ps-ja treba na homeo vubec nejsem, ale jak pisu, kdyz je to dr co dokaze odhadnout kdy jiz ty normalni leky jsou potreba, tak nic proti:) a proto jsem s ni take spokojena

paní doktorka dává přednost homeo před nesmyslným cpaním atb a přístup je naprosto v pořádku

Paní doktorka je na svém místě.Chodila jsem k ní od svých 10 let a dnes k ní chodím se svým synem.Pomohla mi tak,že mě zachránila po opakovaných ATB,dala mě dohromady a mému synovi jen tak antibiotika nenapíše,snaží se spíše homeo,což pomáhá,sice pomaleji,ale zato zdravěji a neinvazivně.Vřele doporučuji,je to specialista s výborným přístupem k dětem a jejich rodičům.

Kapacita, vřele doporučuji, odbornice na homeopatii. Moc nám pomáhá. děkujeme.