Zdeňka Lukešová, praktický lékař Znojmo

MUDr. Zdeňka Lukešová

Praktický lékař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tasovice 301, Znojmo
Praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Lékařskou praxi v Tasovicích jsem otevřela 1.9.1994.
Provádím vyšetření CRP, INR, glykemie,vyšetření na okultní krvácení , EKG.


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

MUDr. Doktorka Zdenka Lukešova je velmi dobra lekařka jsem sni moc spokojen a a pro sve pacienty děla dost obetavou praci tim bych ji chtel podekovat je to človek na svem mistě.Dušan Koči.


P
Ověřeny pacient

Dobrý den,
paní doktorka Lukešová je na prvním místě velmi skromný a pokorný člověk. Z toho plyne, že je lékař na pravém místě, neustále se vzdělává, pomáhá nad rámec lékařských povinností. Umí člověka povzbudit, je to moje naplněná představa o domácím lékaři, který léčí vždy a všechno, nesejde paní doktorce na čase. V případě ošetření mojí maminky mohu říci, že ji zachránila život tím, že pečlivě dokázala vybrat složení léků na srdeční problémy, které dignostikovala před odborným vyšetřením. Tato pochvala byla i nám sdělena lékaři v brněnské nemocnici u Svaté Anny.
Děkujeme, že Vás máme.
Procházková Marie


Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto v pohodě!! Vždycky mi dokázala zvednout náladu, vyléčit nemocnou dušičku a zároven dát pocítit že v te nemoci nejsu sama. Ti kteří si se svým doktorem nesednou, nerozumí, měli by ho vyměnit, je to lidské a je to normální. A i doktoři jsou jen lidi, žádné stroje. Děkuji, tož můj názor.


Paní doktorka je nejhodnější a velmi dobře se stará o své pacienty. vždy ochotná pomoci i když třeba nemá ordinační hodiny.


Přečetla jsem si hodnocení své bývalé pacientky,kterou jsem ošetřovala v závodní ordinaci ve Frutě. Tenkrát jsem byla velmi mladá, měla jsem málo zkušeností,je pravda, že už tenkrát jsem občas slyšela, že sestra má hlavní slovo. Ale vylučuji, že bych člověku, který zežloutl nevzala krev, naopak poslala bych ho okamžitě na infekční oddělení.Za mé praxe v závodní ordinaci jsem neměla pacientku, která by kvůli mě měla následky plynoucí ze špatně léčené hepatitidy.Taky větu:"JSTE SEZONNÍ PODNIK NECHCE SE VÁM DĚLAT."jsem nikdy nevypustila z úst.Nejsou to vůbec moje slova, takovým způsobem se já nevyjadřuji.Svým pacientům věřím. Je jisté, že každému se nezavděčím a že jsem jistě udělala nějaké chyby,které mě mrzí, ale tuto bych si jistě pamatovala. S příběhem, který dotyčná paní prezentuje zásadně nesouhlasím. Je možné, že si mě bývala pacientka plete s jinou lékařkou, která mě zastupovala v době mé mateřské dovolené.


Já mam také naopak samé kladné hodnocení! Naopak,tahle doktorka mě pošle na různé vyšetření, nenechá mě nic přecházet, jak má minulá. Doporučuji.


M

jsem spokojena


vřele doporučuji, příjemné vystupování, usměvavá,pečlivá, soucítící.


A

ja jsem
zpokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý den, mám již přes tři měsíce potíže se žaludkem - začalo to zvracením a silným průjmem, poté jsem měla asi týden žaludek jakoby oteklý, pak jsem začala mít silné potíže s pálením žáhy a pocitem na zvracení, zakoupila jsem si antacida, která pomohla přes den, ale v noci to bylo peklo, koupila jsem si omeprazol, který pomohl, i když ani s ním mi úplně dobře nebývá. Užívám ho již s krátkými přestávkami přes tři měsíce, potíže se ale pořád vrací. V oblasti žaludku a jater mě také občas neurčitě pobolívá (ze začátku i v oblasti žlučníku). Minulý týden jsem se konečně vydala k jednomu praktickému lékaři. Čekala jsem, že mi nechá udělat testy na takové věci jako protilátky na helicobacter pylori, na množství gastrinu, žluči nebo něco takového. Ale nechal mi udělat jen běžné krevní testy, ze kterých vyplynul mírný problém se štítnou žlázou, se kterou se léčím, a poslal mě na endokrinologii. Když jsem se ho zeptala, co ale teda ten žaludek, kvůli kterému jsem tam vlastně přišla, řekl jen, že jaterní testy, cholesterol apod. mám v pořádku a omeprazol mám, takže to zatím počká, nejdřív si mám srovnat tu štítnou žlázu. Postupovali byste stejně? Teď jsou skoro čtyři hodiny ráno a já už přes hodinu nespím, protože mě probudil podrážděný žaludek.

    Doporučila bych Vám totéž, co výše paní doktorka, objednat se ny gastrofibroskopii, před tím, něž se dostanete k vyšetření, užívejte Omeprazol 2x denně, první tabletu ráno na lačno, za půl hodiny se najezte, drzhou před spaním,po dobu 2 týdnů, možná by nebylo od věci si nechat udělat Ultrazvuk břicha, zda se nejedná třeba o podrážděný žlučník.

    MUDr. Zdeňka Lukešová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Lékařskou praxi v Tasovicích jsem otevřela 1.9.1994.
Provádím vyšetření CRP, INR, glykemie,vyšetření na okultní krvácení , EKG.