MUDr. Zdeňka Klingerová

Pediatr Více

Dvůr Králové nad Labem 1 adresa

25 názor

Adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Sladkovského 829, Dvůr Králové nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila odmala až do 15. Jako dítě jsem se u ní cítila dobře, ale v pubertě se u mě projevily ortopedické problémy a také častější nemoci. Přišlo mě, že jsem brzy paní doktorku přestala bavit. Přestože jsem měla opravdu bolesti, cítila jsem se před ní, jako kdybych si vymýšlela. I když můj ortoped žádal další krevní testy, odmítala mi je udělat a celkově mou léčbu zdržovala s důvodem, že pojišťovna to nezaplatí, že těch testů je příliš apod. Velmi mě to zklamalo. Neříkám, že je špatná, ale s postupujícím věkem má méně trpělivosti a rozhodně už není tak pečlivá jako dříve.

Z
Ověřený profil

moc mila a ochotna paní doktorka... vše vysvětlí, poradí... ATB dává až v krajním případě.... skvělý přístup k dětem :-)

L
Ověřený profil

Výborná dětská lékařka! Škoda, že nepracuje jako rodinný lékař! Kéž by bylo takových lékařů víc!


D
Ověřený profil

Nemám s paní doktorkou žádný problém. Je skvělá, pokecám si s ní a pokaždý mi pomohla. Nemám problém doporučit


B
Ověřený profil

Fakt moc skvělá paní doktorka.Chodili jsme k ní jako děti - má generace - celé mé příbuzenstvo.Teď k ní chodí naše děti.Je pečlivá, upovídaná, milá a rázná.Ví, o čem mluví.Jsem s ní naprosto SPOKOJENÁ.Vždy mi poradí a pomůže.Malému jsou tento měsíc 3 roky a doposud byl vcelku zdráv - nebral žádná antibiotika.Běžnou rýmu a chřipku si už léčíme doma sami.Nechodím k lékaři s každou maličkostí.Vím, co nám na to předepisuje, takže si to opatřím.Malý byl předčasně rozený ( 35 t. )a s tím byly spojené i nějaké menší problémy, když byl maličký.Ale už z toho vyrostl a vše je OK.Do jeho asi 4 měsíců jsme byli snad i 3 x týdně po doktorech - hrůza.S paní doktorkou jsem neměla nikdy špatné zkušenosti.Vždy mi ráda a ochotně poradí.Když už se nám něco vyštění, tak je to na víkend.To je u nás zákon schválnosti.Po telefonu mi poradí a já nemusím lítat někde po pohotovosti, pokud to není nic závažného...Bojím se ale, co bude.Jestli nepůjde už brzy do důchodu.Taky je s ní legrace.A má opravdu milý přístup - i k dětěm.Sestřička je taky fajn.


Skvělá doktorka.


no děsný

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Dnes jsem si byla u paní doktorky pro dokumentaci obou dětí,její přístup mně vadil už delší dobu.Nebere ohled na naše názory a děti mi oočkovala nastydlé.Měsíce se z toho dcera dostávala,zameškala hodně ve škole a ještě jsem z hrůzou zjistila,že ji oočkovala dříve než měla.Má toho tolik,že nestíhá a pečlivá,to vůbec není.Má jen zkušenosti a ty už jsou zastaralé,novým a lepším věcem je nepřístupná.Budeme dojíždět raději do Hradce Králové.V

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je velice dobrá a velmi ochotná,co se týče odbornosti-super,nikdy bychom neměnili.Její nová sestra,to už je slabší,sedí jen na židli a nekomunikuje.


Ověřený profil

Absolutní spokojenost. Stručná, přesná, lidská. Vždy se snaží pomoci, i když to již není její povinnost. Byla ošetřující lékařkou mého syna, který je LMďák (v jeho případě jde o poruchu chování), tak vím, o čem mluvím.


Došlo k chybě, zkuste to znovu