Masarykova 524, Nové Sedlo
Dětská ordinace (mapa)

Sportovní 713, Horní Slavkov
Ordinace (mapa)

Dnes jsou lidi tak zlé misto toho aby byli vděčné .Velice ochotna p.doktorka i sestřička. Děkuji za letitou spolupráci Vojtášková.

Neochotná,arogantní,nepříjemná. 2x mi odmítla ošetřit děti,ať si přijdu až bude přítomna zastupující doktorka. Už mě u ní v životě nikdo neuvidí.

Já jsem s paní doktorkou velice spokojená, za 3 roky ani nejmenší problém.

Je sice ostrá, ale jen na ty, kteří se o své děti nestarají tak, jak by měli. Jinak je milá a hlavně odborně velice zdatná. Se sestřičkou dělají perfektní tým. Gratuluji všem, kteří si ji vybrali pro své děti!!!!!!!!!!

No pokud své děti považujete za zvířata, tak může být i zvěrolékař, ale na diplomu stojí Praktický lékař pro děti a dorost. Lékaře můžete změnit, pokud Vám nevyhovuje a ne ho hrubě a anonymně urážet na internetu. To také o něčem vypovídá!!!

Nevim proc tak hrube.Ja jsem s ni taky spokojena,ale ja zase chodila k doktorce,ktera,kdyz byla nemocna,a na to ma kazdy pravo,tak byl vedle doktor a bylo.S pani doktorkou jsem o problemu mluvila a usoudila,ze by nebylo spatne toho nahradniho doktora zaridit v Chodove,mel by to byt pan doktor Farka.Ja o tom s pani doktorkou komunikuji,toto neni nic spatneho,byl to navrh.

ä proč by taky nemohla zařídit zástup v Plzni né když tam budete třeba u babičky.když potřebujete okamžitou pomoc tak jsou tu ambulance.chodil jsem k paní doktorce celkem 19 let a 19 let ted na ní v dobrém vzpopmínám. tvrdá příjemná jak jsem tam byl z nějakou blbostí tak mě vyhodila,dnes vím že je to správné .děkuji za Vše

Pani doktorka neni spatna,nemam s ni konflikt,ale jeji ordinacni hodiny jsou divne.Kdyz ma dite bolesti,horecku,skratka trapeni,potrebuji okamzitou pomoc.Takze ordinacni hodiny by mela zmenit.Mam zkusenots se Slavkovem.Jeji zastupce mi vubec nepomohl,neporadil.Nebyt manzela,co byl prave doma,tak jsem se tam ani nedostala.Nevim proc by nemohla zaridit nahradni doktorku v Chodove.Tam se dostaneme lepe a ordinacni hodiny jsou taky prijatelne.

Nedoporučuji,nechová se jako člověk,nemá srdce!!!!!!!!!!!!!!

Výborná doktorka, ostrá, ale zároveň moc hodná k dětem. Nic nezanedbá ani nepodcení!Doporučuji!