Praktický lékař pro dospělé
Dvořákova 34, Olomouc

Nejlepší paní doktorka se kterou jsem se setkal.To že lidi zbytečně nehoní po dalších doktorech a posílá je tam v krajních mezích je jen a jen plus.A ten kdo si tu stežuje a potřebuje chodit od doktora k doktorovi, tak ať si klidněoodejde. Mě a mé manželce vždy pomohla jsme s ni na 100% spokojeni.

Velice prekvapuji nektere nazory ktere se tu objevily. Ja mam s pani doktorkou velice dobre zkusenosti. Chodim k ni uz leta i moje dcery a jsme moc spokojeny. Je to pro nas rodinna lekarka, ktera nas dobre zna a z jejiho pristupu je citit opravdovy zajem o cloveka. Dokonce kdyz byla u me na navsteve maminka, ktera mela zdravotni potize, navstevovala ji u me doma, prestoze nepatrila mezi jeji pacienty.
Pani doktorku Jirackovou bych nevymenila za nikoho jineho.

Lepší paní doktorku neznám.Je velice hodná, milá a ochotná a své práci rozumí. Vždy se vším poradí a vysvětlí.Doporučuji :-)

Již jednou jsem na paní doktorku psala hodnocení a to kladné.Není pravda,co o ní píši někteří pacienti.Opět mi pomohla.Udělala mi řádné vyšetření,aby se přišlo na příčinu mé nemoci.Vím,že někteří pacienti si chodí napsat pouze léky a když jim paní doktorka řekne,že by je ráda vyšetřila,aby zjistila,zda jsou určité léky nutné,a nebo zda jim má napsat jiné,tak na ni nadávají.Taky má paní doktorka štěstí na sestřičky.Předešlé dvě sestřičky byly velice příjemné a blahopřeji jim k rodince.I nynější sestřička je velice milá a příjemná.

Přemýšlím o změně této obvodní lékařky, s paní doktorkou nejsem spokojen.
Nebudu zde uvádět své konkrétní důvody, ty zdělím doktorce osobně.
Řekl bych, že je to průměrná doktorka s podprůměrným přístupem, etc.

Paní doktorka je mou obvodní lékařkou více než 10 let. Stejně tak i mé široké rodiny a po mé svatbě se stala obvodní lékařkou i mé ženy. Nikdy jsem od nikoho z mého okolí neslyšel negativní hodnocení a nebo nespokojenost.
Právě naopak, jsme všichni spokojeni, dokonce i někdy pro nás sháněla další informace a doporučení což bych zařadil do nadstandarní péče.
Je pravda, že paní doktorka působí odměřenějším dojmem, což může někomu vadit. Amééérický úsměv u ní nečekejte. Čekat ale můžete pečlivost, ochotu vyjít (do určité míry) vstříc, znalosti a případné konzultace problému s odborníky.
Máme ji rádi a jsme přesvědčeni, že je dobrou doktorkou.

Přála bych takovou paní doktorku všem pacientům. Její péče je příkladná a obětavá.Byla mi velkou oporou při umírání mé maminky a za to jsem ji velmi vděčná. Pokud někdo není s paní doktorkou spokojen, nikdo ho tam nedrží, myslím si, že každý pacient má své doktorce důvěřovat.A sestřička je prostě zlatíčko.

Vážená paní doktorko
s těch hodnocení co jsou na tomto portále si nic nedělejte, jestli je někdo hypochondr a nebo "vážená osoba" a chtějí po Vás nemožné a červený koberec před vstupem do ordinace se samozřejmě nezavděčíte. Já sama za sebe, mého manžela a celou moji rodinu, kterou již dlouhou dobu máte ve své péči, mohu říci jen to nejlepší - oběma s manželem Vám vděčíme za náš další život po lečbě těžkých onkologických onemocněních.
Mohu jen dodat děkuji.

Já i manžel jsme s lékařkou spokojeni.Není pravda,že neodešle k odborníkům,nebo,že léčí na dálku.Díky tomu,že zve po padesátce každé dva roky své pacienty na preventivní prohlídky,odhalila u mě dvě závažná onemocnění a odeslala mě k odborníkům,kam docházím pravidelně stále.Také jsme někdy čekali delší dobu,přesto,že jsme byli objednáni,ale sestřička se přišla omluvit,že mají akutní případ bez objednávky.Nikdo neví,kdy se i on může stát akutním případem.Potom bude rád,když bude též přednostně ošetřen.A názor,že léčí jenom ze známosti, je také mylný.Mezi námi je vztah pouze lékař pacient,a nikdy mě, ani manželovi neodmítla pomoci.I sestřička je velmi milá,ochotná a vstřícná.Jelikož obvodní lékař chce a má vědět vše o svém pacientovi,je pacient povinnen,když navštíví odborného lékaře a to i bez vědomí svého praktického lékaře, dodat tomuto zprávu o zdravotním stavu.Potom se nedivím lékařce,že se zlobí,když tak pacient neučuní.Ale je dobré,staré pořekadlo,že není člověk ten,aby se zavděčil lidem všem.Kolik lidí,tolik názorů.

Vážená paní doktorko,
dovolte mi, abych Vám poděkovala za sebe i za svou maminku, paní Vlastu Kulínskou, kterou jste léčila téměř dva roky. Děkuji Vám nejen za odbornou péči (mj. jste mamince vyléčila bércový vřed), ale také za Vaši laskavost a obětavost, za to, že jste ji navštívila, když už nemohla chodit, a psychicky jste jí značně pomohla. Je Vaší zásluhou, že se moje maminka na konci života dočkala lékařské péče na velmi vysoké úrovni. Vy, milá paní doktorko, a Vaše sestřička, paní Eva Lisická, svým pacientům poskytujete nejen příkladnou péči, ale Váš přístup k nim je pro ně povzbuzením, které jim pomáhá překonávat jejich zdravotní potíže. Děkuji Vám.
V Olomouci dne 23. 7. 2009 Prof. PhDr. Marie Sobotková, CSc.