Zdeňka Červinková, pediatr Dvůr Králové nad Labem

MUDr. Zdeňka Červinková

Pediatr Více

Sladkovského 829, Dvůr Králové nad Labem

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka je ochotna pomoct a poradit / i po telefonu / a mimo ordinační hodiny . Má upřímnou starost,ačkoliv u ní již leta nejsme registrovaní /bydlíme moc daleko / Kdykoliv přijedeme a máme sebemenší zd.problém pokaždé pomůže.

výborná paní doktorka s velice laskavým a vstřícným přístupem,ochotná,naslouchá našim problémům,umí podpořit,výborný profesionál

Jako malá holka jsem měla nemalé zdravotní problémy, a teď jako zdravotní sestra - bakalář mohu hodnotit péči, které se mi dostávalo.
Paní doktorka je opravdu profesionál na svém místě. Je citlivá, umí jednat s dětmi, má spoustu zkušeností a v neposlední řadě i skvělé znalosti.

Také nejsem s paní doktorkou spokojena. Když přijdu s problémem, tak odcházím a zjišťuji, že vlastně nic nevím. Ona sice všechno hodně okecá, ale příčinu nemoci, co dělat atd. tak to u ní nehledejte.

Paní doktorku znám jako malá holka,je pravda,že jsem se jí jako ditě nebála,ale nemohla jsem posoudit její odborné vzdělání.To už jako dospělá žena a matka dětí mohu.S paní doktourkou si dobře popovídát,co kde koupit,kdo kde a ským,jak se kdo má ,jaký mají děti pokoj,jak předěláme dům a tak .Když zabrousíte na odbornost,tak to mi hlava nebrala.Neustále jsme dostávali nějaké novinky ,že je to zaručeně to nejlepší.Nebylo, a tak jsme od paní doktorky jsme odešli.Dnes máme pana doktora,není tak upovídaný,ale po odborné stránce poradí,pomůže ,vyslechne a ještě si uopřimně usměje.Dojíždíme za ním,ale nelituji.

Nejlepší lékařka jakou znám a navíc je s ní legrace :-)

Výborná.Milá a vstřícná.Lepší lékařku jsem ještě nepoznal.

Paní doktorka je velice ochotná a příjemná. Byli jsme hodně častými návštěvníky její ordinace. Teď ji navštívíme tak jednou doroka. Hodně nám pomohla.

Doktorka na správném místě, mohu jen chválit.

Já sem s paní doktorkou velice spokojená vždy poradí,vysvětlí já nemam co dodat paní doktorku mohu jen doporučit