Praktický lékař pro dospělé
Komenského 740, Kyjov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Jednou mi paní doktorka diagnostikovala angínu ihned po pozdravu, aniž by si mne prohlédla, podruhé nerozpoznala zánět ledvin. Odběry téměř neproběhly ani po závažnějších nemocech.

Taky jsem s pani doktorkou velmi spokojena Zdenka.

Y

K paní doktorce jsem se dostal jen když můj lékař měl dovolenou nebo marodil.Vždy se mnou jednala korektně a s pochopením! A to i nad rámec svých poviností lékaře.I když nejsem její stálý pacient,tak jsem jí dodnes velice zavázán!!!

Doktorka je skvělá, nejlepší v Kyjově; ale ta odpudivá sestra - to je děs. S horečkou čekáte 4 hodiny, až omdlíváte, tak Vás seřve, že jste měla zaklepat, že na vás zapomněla. Nebo - volám jí, že mám anginu a kdy můžu přijít - ona se mně zeptá, jestli to nepočká do pozítřka, protože nemocných teď je a mohla bych pokračovat... Ale připomínám, že paní doktorka je opravdu výborná (lidská, vstřícná, pečlivá, příjemná).

Mám stejný názor :-) paní doktorka je velmi příjemná, ochotná, nemám s ní žádný problém, připadá mi důsledná a vždy se chová hezky, za to paní sestřička se opravdu tváří a hlavně chová jak mistr světa, bývá často nepříjemná i po telefonu, paní doktorku chválím

S paní doktorkou jsem spokojená, ale ta sestra.. Chová se velice nadřazeně a je nepříjemná. A navíc teď to objednávání, to je katastrofa.

Skvělá lékařka, úžasný člověk se zlatým srdcem, trávit s ní chvíli v ordinaci je pohlazení, stím se dnes nesetkáte, nesmírně lidská a navíc úžasně krásná

Paní dr.Čejglová je pro mě nejlepší lékař,kterého jsem kdy měla.Má hodně kladných vlastností a já si jí velice moc vážím.V roce 2005 jsem se přestěhovala s dětmi ze Šumperka a musela jsem projít všechny lékaře na poliklinice,nejhorší byla pro mě snad dr.Zhořová-její jednání jí asi stouplo počtem pacientů do hlavy,ale paní dr.Čejglová si na nic nehraje a je svá,budí hlavně skromným dojmem a hlavně není AROGANTNÍ jako paní Zhořová.Nedám na ní prostě dopustit H.Vladimíra.

Velmi lidsky a odborny pristup, je perfektní!

pani doktorka je vyborna ze vsim poradi vse vysvetli