Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Komenského 740, Kyjov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

43 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřený profil

Jednou mi paní doktorka diagnostikovala angínu ihned po pozdravu, aniž by si mne prohlédla, podruhé nerozpoznala zánět ledvin. Odběry téměř neproběhly ani po závažnějších nemocech.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z
Ověřený profil

Taky jsem s pani doktorkou velmi spokojena Zdenka.

Y
Ověřený profil

K paní doktorce jsem se dostal jen když můj lékař měl dovolenou nebo marodil.Vždy se mnou jednala korektně a s pochopením! A to i nad rámec svých poviností lékaře.I když nejsem její stálý pacient,tak jsem jí dodnes velice zavázán!!!


Doktorka je skvělá, nejlepší v Kyjově; ale ta odpudivá sestra - to je děs. S horečkou čekáte 4 hodiny, až omdlíváte, tak Vás seřve, že jste měla zaklepat, že na vás zapomněla. Nebo - volám jí, že mám anginu a kdy můžu přijít - ona se mně zeptá, jestli to nepočká do pozítřka, protože nemocných teď je a mohla bych pokračovat... Ale připomínám, že paní doktorka je opravdu výborná (lidská, vstřícná, pečlivá, příjemná).


Mám stejný názor :-) paní doktorka je velmi příjemná, ochotná, nemám s ní žádný problém, připadá mi důsledná a vždy se chová hezky, za to paní sestřička se opravdu tváří a hlavně chová jak mistr světa, bývá často nepříjemná i po telefonu, paní doktorku chválím


Ověřený profil

S paní doktorkou jsem spokojená, ale ta sestra.. Chová se velice nadřazeně a je nepříjemná. A navíc teď to objednávání, to je katastrofa.


Skvělá lékařka, úžasný člověk se zlatým srdcem, trávit s ní chvíli v ordinaci je pohlazení, stím se dnes nesetkáte, nesmírně lidská a navíc úžasně krásná


Ověřený profil

Paní dr.Čejglová je pro mě nejlepší lékař,kterého jsem kdy měla.Má hodně kladných vlastností a já si jí velice moc vážím.V roce 2005 jsem se přestěhovala s dětmi ze Šumperka a musela jsem projít všechny lékaře na poliklinice,nejhorší byla pro mě snad dr.Zhořová-její jednání jí asi stouplo počtem pacientů do hlavy,ale paní dr.Čejglová si na nic nehraje a je svá,budí hlavně skromným dojmem a hlavně není AROGANTNÍ jako paní Zhořová.Nedám na ní prostě dopustit H.Vladimíra.


Ověřený profil

Velmi lidsky a odborny pristup, je perfektní!


pani doktorka je vyborna ze vsim poradi vse vysvetli


Došlo k chybě, zkuste to znovu