Psychiatrická ambulance
Husovo nám. 2347, Rakovník

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Doktorka mě svým neprofesionálním jednáním málem dovedla až na most a to doslova....přišla jsem k ní v hlubokých depresích a zoufalá a ona mě seřvala, že mi vlastně vůbec nic není, co tam dělám apod.....odcházela jsem se slzama v očích, ještě zoufalejší....nikdy na to nezapomenu....léčila se u ní i babička, té zase neustále nutila léky, po kterých jí bylo ještě hůř.....nesetkala jsem se s horším přístupem, tenhle člověk vůbec nepatří na své místo, je to vyhořelá zlá žena...to je můj názor...násobí se to ještě arogantní nepříjemnou sestrou.....tyto dvě ženy nemají v oboru psychiatrie co dělat.....jedině jako pacientky v ordinaci.....!!

zásadně nedodržuje ordinační hodiny, 4 a více hodinové zpoždění je úplně běžné. nevydává recepty, ale léky sama prodává pacientům přímo v ordinaci, což je dle mého názoru nezákonné

Velmi často za ní ordinuje její arogantní sestra a pozor : vykazuje výkony, které vůbec nebyly !!!! Byl jsem u ní 1x a vykázala si další 3 návštěvy a údajně mi také psala léky cca za 800 Kč !!!!!

Paní doktorka je milá,dokáže pomoci ,ale nedodržuje pracovní dobu,soustavně chodí pozdě až o nškolik hodin a nebo nepřijede vůbec.

Když je v ordinaci tak dokáže pomoci.