MUDr. Zdeňka Bajerová

Zubař Více

Nové Město na Moravě 1 adresa

Soukromá stomatologická ordinace
Vratislavovo náměstí 12, Nové Město na Moravě

Paní doktorka mi vyřezávala minulý rok osmičku z čelisti a do smrti na tento zážitek nezapomenu! Myslím, že nemá už dostatek sil. Též šetří na umrtvovacích injekcích a na moje upozornění, že po hodině a čtvrt co mi jednu osmičku neustále nemohla vytrhnout, dost cítím její zákroky, mi sdělila, že už to snad bude......
Do dnes cítím brnění v jazyku a po sedmičce, která byla vedle trhaného zubu, sotva přejedu kartáčkem neboť stále cítím nepříjemné brnění až ve špičce jazyku a po celé straně, kde byla osmička trhána. NEDOPORUČUJI!

Vskutku profesionál, odborně i lidsky na výši.

K paní doktorce chodím již 15 let. Po odborné stánce je velmi dobrá. Co mi opravdu velmi vadí je extrémní čekací doba - málokdy nižší než hodinu, takže jsem tam pročekala už několik dní.

Mě paní doktorka vyřezávala z čelisti všechny osmičky. Do ordinace jsem šla velice neochotně, ale přístup sestřičky i paní doktorky mě mile překvapil - po dlouhé době jsem se necítila jako u rasa, ale jako v ordinaci citlivého člověka. Zákrok byl pro mě hotové utrpení - ale pouze po psychické stránce (nesnáším vrtačky a dláta a už vůbec ne to kladívko). Během "operace" mi paní doktorka všechno vysvětlovala a uklidňovala mě, že není nutné utíkaz ze křesla. Bohužel mé pooperační období nebylo nejklidnější, přesto si pro mě paní doktorka našla čas i večer (šíleně to napuchlo a já nemohla skoro polykat) a bez nějakého vrčení (dokonce se dá říct mile, na to že jsem jí otravovala po osmé večer) mě prohlédla a předepsala mi silnější léky. Díky ní nemám ze zubní ordinace trauma.

Přístup paní doktorky je velice profesní, rychlá, ochotná, mohu jen doporučit.

Jednou mi pani doktorka dělala resekci zubů. S hrozným strachem jsem k ní do ordinace přicházela. Odcházela jsem s pocitem, že jsem byla u opravdového odborníka. Doporučuji a nebojte se ordinace pani doktorky Bajerové :-)

Podává velmi dobré výkony...