MUDr. Zdeňka Bajerová

Zubař Více

Nové Město na Moravě 1 adresa

7 názor

Adresa

Soukromá stomatologická ordinace
Vratislavovo náměstí 12, Nové Město na Moravě

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka mi vyřezávala minulý rok osmičku z čelisti a do smrti na tento zážitek nezapomenu! Myslím, že nemá už dostatek sil. Též šetří na umrtvovacích injekcích a na moje upozornění, že po hodině a čtvrt co mi jednu osmičku neustále nemohla vytrhnout, dost cítím její zákroky, mi sdělila, že už to snad bude......
Do dnes cítím brnění v jazyku a po sedmičce, která byla vedle trhaného zubu, sotva přejedu kartáčkem neboť stále cítím nepříjemné brnění až ve špičce jazyku a po celé straně, kde byla osmička trhána. NEDOPORUČUJI!

Vskutku profesionál, odborně i lidsky na výši.

I

K paní doktorce chodím již 15 let. Po odborné stánce je velmi dobrá. Co mi opravdu velmi vadí je extrémní čekací doba - málokdy nižší než hodinu, takže jsem tam pročekala už několik dní.


M

Mě paní doktorka vyřezávala z čelisti všechny osmičky. Do ordinace jsem šla velice neochotně, ale přístup sestřičky i paní doktorky mě mile překvapil - po dlouhé době jsem se necítila jako u rasa, ale jako v ordinaci citlivého člověka. Zákrok byl pro mě hotové utrpení - ale pouze po psychické stránce (nesnáším vrtačky a dláta a už vůbec ne to kladívko). Během "operace" mi paní doktorka všechno vysvětlovala a uklidňovala mě, že není nutné utíkaz ze křesla. Bohužel mé pooperační období nebylo nejklidnější, přesto si pro mě paní doktorka našla čas i večer (šíleně to napuchlo a já nemohla skoro polykat) a bez nějakého vrčení (dokonce se dá říct mile, na to že jsem jí otravovala po osmé večer) mě prohlédla a předepsala mi silnější léky. Díky ní nemám ze zubní ordinace trauma.


B

Přístup paní doktorky je velice profesní, rychlá, ochotná, mohu jen doporučit.


H

Jednou mi pani doktorka dělala resekci zubů. S hrozným strachem jsem k ní do ordinace přicházela. Odcházela jsem s pocitem, že jsem byla u opravdového odborníka. Doporučuji a nebojte se ordinace pani doktorky Bajerové :-)


Podává velmi dobré výkony...
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu