Praktický lékař pro dospělé
Meopta - Kabelíkova 1, Přerov

Je to clovek ze smyslem pro humor a je to bajecny lekar takovych by melo byt vic
dekuji za sluzby vase jako vzdy perfektni

Jsem moc ráda,že takový doktor v Přerově je a já ho můžu navštěvovat.

Lidský přístup, ochota naslouchat a pak správně léčit. Vím, že těch kladných vlastností má pan doktor víc. Jsem s ním nadmíru spokojen a nikdy bych neměnil. Před doktorem Zbořilem jsem měl více doktorů ( ve Strojírnách dva a to mi bohatě stačilo ) a s takovým přístupem k pacientovy ale i k celé léčbě jsem se nesetkal. Panu Zbořilovi dávám palec nahoru. 100% doktor.

velmi příjemný a lidský..vždycky dokáže poradit..pokud má pochybnosti pošle vás na odborné vyšetření..

Josefíková
Velmi příjemný a ochotný lékař.Jsem s ním spokojená.

Super doktor s ČLOVĚK.

Velmi příjemný a ochotný lékař.Jsem s ním naprosto spokojen.

Neměnil bych.

Prave tej jeho lidsky pristup je to co kope lekarov dneska chyba. Pocul som ze par ludi na neho nadava ale neviem preco, ku mne sa vzdy spraval dobre a citim k nemu doveru,vysvetli, nepredpise antibiotikum ode dveri, citim z neho jeho zaujem v pripade potizi prist nato co je za pricinu.

Vřele doporučuji! Je to můj lekář přes 20 let a jsem s ním velmi spokojena. Má slušné a vstřícné jednání a má tzv. "lidský" přístup. S důvěrou se na něj mohu obrátit s každým problémem a on velmi pozorně a trpělivě naslouchá a pak poradí nejlepší řešení a mně doporučil k dalšímu léčení výborné 2 lékaře specialisty, ke kterým "chodím" už 10 let a jsem s nimi také spokojená.
Pro mě je to nejlepší praktický lékař a neměnila bych.