Zdeněk Tlustý, chirurg Mělník

MUDr. Zdeněk Tlustý

Uložit

Chirurg Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pražská 528, Mělník
Traumatologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřeny pacient

Pan doktor mi před mnoha lety zachránil život. Přesto, že několik jeho kolegů tvrdilo, že jsem v pořádku, on jediný poznal akutní problém a hned mě operoval. Bez jeho zásahu už bych tu asi nebyla. Moc mu děkuji !!!


O
Ověřeny pacient

Pan doktor mi před mnoha lety zachránil život. Přestože několik lékařů po vyšetření konstatovalo, že jsem v pořádku, on jediný poznal akutní problém a hned mě operoval. Nebýt jeho, pravděpodobně už nejsem na světě. Moc mu děkuji!!!


D
Ověřeny pacient

Jednou se mi stal úraz, když jsem doma tančila break dance. A křuplo mi na 2x v páteři a nemohla jsem se vůbec zvednout ze země .. prostě nic .. Otec volala do nemocnice na Mělník a do 30 minut byla u mě sanitka z Neratovic, která mě ODMÍTLA vzít do nemocnice na Mělník a píchli mi jen injekci proti bolesti a tvrdili mi, že to do 20 minut zabere a nezabrala. Ležela jsem tam 3 hodiny v bolestech. Nemohla jsem se vůbec ani hnout. V sobotu tudíž druhý den jsem s otcem jela na příjmovou chirurgii do Mělníka a narazila jsem na tohoto doktora Tlustého. Měl velmi arogantní přístup ke mě a jednal se mnou hrozně. Poslal mě na rentgen a tam mi rentgenoložka zjistila jen mírnou levostrannou skoliozu páteře. Tento doktor mi řekl, že mám brát několik týdnů analgetika a vůbec mi neřekl jaká. Řekl mi, že to nic zlého nebude a že to přestane během 3 týdnů bolet. Záda mě již bolí už 3 měsícem a chystám se s nimi na neurologii. S páteří si nikdo nezahrávejte a neradím vám narazit na tohoto arogantního doktora Tlustého!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor Tlustý, je pan lékař. Je to jeden z mála lidí kteří se zasloužili o to, že žiju!!!!


Před několika lety mi zachránil život, jsem mu za to velmi vděčná.


V

S panem doktorem Tlustým z mělnické nemocnice máme jednu a velmi špatnou zkušenost. Přijel k nám jednou záchrankou k příbuzné, co nemohla dýchat, bolesti..prostě hrozný stav, jinak bychom je nevolali...a přijel pan doktor Tlustý, velmi arogantní přístup, sdělil, že je to od páteře, že si má dát ibuprofen, píchnul injekci proti bolesti a milostivě odjel, ještě ten den, byla příbuzná námi odvezena do nemocnice na Mělníku, kde asi týden ležela na kyslíku, dělali jí různá vyšetření a závěr nijaký. V té době naštěstí známá zařídila převoz do pražské nemocnice a když si pro ni přijeli, byla už opravdu v zoufalém stavu. Diagnóza- voda na plicích-vrcholné stádium!!! ale v praze jí dali naštěstí dohromady. Hrozná, hrozná zkušenost, snad už se s panem doktorem nesetkám!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti