Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily proktologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
51 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická proktologie

Horší zážitek z ordinace nemám. Doktor Spáčil neurvalý, jakmile vejdete, upozorňuje: "Tady si sedněte a nehýbejte se. Nic nedělejte!" Operuje bezprostředně po injekci anestetika (nepočkal ani pár vteřin, než anestetikum začne účinkovat), takže zážitek nezapomenutelný. Zjevně hledí především, jak si co nejvíce vydělat, několikrát opakuje, kde si mám vyzvednout léky (hrazené mnou), ale na dotaz, jak postupovat v léčbě jen rozezleně řve: "Dyk vám řikám, že...".
Navíc jsem po kontrole výdajů pojišťovny zjistila, že si naúčtoval úkony, které vůbec nedělal.


K
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Pokud máte někdo problémy, bolest, nebo se kvůli studu bojíte přijít na vyšetření, NEDOPORUČUJI návštěvu ''doktora'' Spáčila.
S bolestmi jsem navštívila oddělení proktologie, a vzhledem k tomu, o jaké pracoviště se jedná jsem čekala trochu lidský přístup a tomu odpovídající vyšetření a chování. Pan doktor byl velice nepříjemný a arogantní, zajímalo ho především proč a s čím tam lezu. Jeho drsné a neohrabané vyšetření jsem prodělala v slzách.Bez jakékoliv následné informace jsem byla rovnou odeslaná na kolonoskopii. Nic víc ho nezajímalo.
Je mi 32 let, řádně si platím zdravotní pojištění, a pokud jdu na vyšetření, čekala bych i tomu odpovídající zacházení. Pokud bych se já takhle chovala k zákazníkům ve svém zaměstnání, dostala bych okamžitou výpověď. Občas by neuškodilo školení o chování k pacientům, a celkový zájem pomoci.Navštěvuji několik oddělení na této poliklinice, i jinde ale s takovým chováním jsem se ještě nikdy nesetkala.
Nikdy víc....!


F
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Opravdu strašný přístup. Absolutně ponižující. Najděte si někoho normálního. Můj praktik mě poslal na toto vyšetření a dočkal jsem se toho , že my vysvětlili, že jsem úplný hloupy ,ze sem nemám chodit. Myslím že vyšetřením mi pan doktor spíše přitížil.


I
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

POUZE JEDNOU, NIKDY VÍCE
Pana doktora jsem navštívil v chirurgické ordinaci týden po akutním ošetření v nemocnici. Jaké bylo moje rozčarování, když jsem v jeho ordinaci nenašel lehátko (pouze "gynekologický" stůl), což na kontrolu nohy bylo velmi netypické. Takže sundavání a nandavání celonožní ortézy probíhalo s nohou ve vzduchu. Kontrola proběhla na vzdálenost cca 2 m. Byl jsem poslán na RTG, kde bylo uděláno 6 snímků, ostatní vždy dělali pouze 2. Ve zprávě napsal nasazení pružného obinadla, ale protože sestra žádné nenašla, bylo použito normální. Léky v ceně 600 Kč, které předchozí i následující chirurgové psali k tíži zdr. pojišťovny, on označil "hradí pacient". Dále doporučil řadu léků, které jsou dnes a denně vidět v TV. Doba léčení cca 5 týdnů, na kontrolu přijďte třeba za týden, ale když nepřijdete, nic se nestane.
Po 6 hodinách strávených v čekárně jsem dospěl k jednoznačnému názoru - již nikdy více.


K
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická proktologické vyšetření

U pana doktora sem byl jednou a naposledy s proktologickými problémy. Mrzí mne, že jsem si nepřečetl předem zdejší negativní komentáře, protože nyní mohu potvrdit jejich autenticitu. Mohl jsem si tak ušetřit nepříjemný, bolestivý zážitek a pohrdavé chování. Mohu srovnat s jiným proktologem a rozdíl v přístupu je propastný.


Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

U pana doktora sem byl několikrát s proktologickými problémy. Naposledy při větších potížích sem dostal žádanku do nemocnice. Tam mě ošetřily a řekli, že na doléčení se mám vrátit k panu doktorovi, protože mají čekací dobu přes půl roku. Zavolal sem to panu doktorovi a chtěl sem se objednat. Ten mi oznámil, abych se objednal u nich a k němu už nechodil, aniž by se zeptal co mi zjistili. MEDICON je úžasná poliklinika chodíme tam celá rodina, já si bohužel teď musím najít nového proktologa jinde.


P
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

NIKDY JIŽ NENAVŠTÍVÍM … tohoto lékaře. - pan doktor pouze rozdává letáčky na drahé přípravky .. Pacienta přehlíží … zdravotní problém nevysvětlí. Nechápu jak může působit na tak prestižním pracovišti jako je poliklinika Budějovická ?? tototo lékaře opravdu ne doporučuji.


D
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická podezření na hemeroidy

NIKDY VÍC.Přidávám negativní info o tomto lékaři Doktor Z.Spáčil se chová velice nadřazeně . Maminka ročník 1931 po návštěvě tohoto "odborníka" odcházela velice rozlobená ... doktor , který nic nevysvětlí na pacienta se ani okem nepodívá ... nevhodným máváním ruky dává pokyn k okamžitému opuštění ordinace - nic nevysvětlí a píše pouze detralex a má zájem pouze o rychlé zapsání si svojí odměny od pojištovny. Na moji maminku byl odměřený . .. Pokud dr.Spáčil nemá rád lidi , tak ať jde do důchodu . Nikdy už toto doktora nenavštívíme


Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická dlouhotrvající bolesti břicha

Pan doktor mi velmi pomohl.Měla jsem několik let problémy s bolestmi břicha.Nikdo jiný mi nebyl schopen říct co se děje natož mě léčit, až pan doktor Spáčil.Po jeho léčbě a kontrolách mě břicho už dávno nebolí! Pomohl mi i s několika letými bolestmi kolene.Je to užasný profík. Jsem velmi vděčná za jeho pomoc.Děkuji :-)


J
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Podezření na hemoroidy

V čekárně se klasicky čeká hodina a půl, na to se připravte. Sestra je ráznější, doktor starší. Jejich přístup byl ale skvělý. Samozřejmě opět záleží na tom, jak se k nim budete chovat vy. Byli rychle hotoví, ale důslední, vše vysvětlil (ale ptejte se sami), doporučil prevenci. Předepsal mi antibiotika a také léky, které zde zmiňují pacienti - ale to jsou léky určené na léčbu tohoto typu problému, takže nevím, proč by to mělo být špatně. LZákrok byl nepříjemný, bolel, ale věřím doktorovi, že vše dělal správně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti