Prakt. lékař pro dospělé a internista
Vokáčova 1017/II, Rokycany

"Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem." To mě napadlo po přečtení názorů. Pan doktor mě vždy řádně vyšetří, v případě potřeby odešle na odborné vyšetření. Je mým lékařem od doby, kdy přebral kdysi "totalitní" ordinaci po MUDr. Drnkové. Dalo by se říci že jsem pod jeho lékařským dohledem zestárla, i když do důchodu mám ještě pár let. Pan doktor Rottenborn patří jednoznačně k nejlepším v rokycanském okrese.

C

MuDr. Rotenborn je dle mého názoru PAN DOKTOR - nejlepší zde na Rokycansku. Chodím k němu již více než dvacet let. Je velice pečlivý, nic nezanedbá. Mrzí mně dlouhé čekací doby v čekárně - i více než tři hodiny - ale když člověku opravdu něco je, tak čekání neřeší. Nejen svědomitost a pečlivost lékaře, ale také slušné a zdvořilé chování pana doktora i jeho sestřičky je v této ordinaci samozřejmostí.

Mudr. R. je podle mého názoru jeden z nejlepších praktických lékařů na okrese. Jsem jeho pacientkou již 11 let. Rozhodně mi nevadí čekání na vyšetření, protože tak, jak Vás tento odborník vyšetří, je mnohým pacientům cizí u jiných lékařů.
Řeknu-li "preventivní prohlídka" např. před mým bratrem, zeptá se mi co to je!
Takže si mohu přát jediné, aby i můj lékař se těšil dobrému zdraví a já jsem
věděla,že se na něho mohu kdykoliv se svými potížemi obrátit.

Pacienty a jejich neduhy bere vážně, jeho práce je jeho posláním. Asi nejlepší lékař na Rokycansku.

Pan doktor dokola vyšetřuje pouze ty pacienty, kteří jsou pro něj finančně výhodní. Jakmile ovšem potřebují léčbu, dává od nich ruce pryč, aby snad nemusel sahnout do peněz ze svého limitu. Moje babička k němu chodila dlouhá léta, je to kardiačka s těžkým srdečním selháním. Jistě vás udiví, stejně jako mě, že ji vážený pan doktor nikdy neposlal ani na kardiologii, natož aby ji na selhání léčil. Jeho postup nyní začínáme řešit přes lékařskou komoru. Snad je to dostačující příklad pro všechny. Myslím, že i v našem okrese je dostatek kvalitních lékařů, ke kterým se nemusím obávat jít. Tento lékař k nim však nepatří.

Velice svědomitý lékař,jakých by mělo být více.

Velice svědomitý lékař. Právě jemu vděčí mnoho jeho pacientů za zdraví a troufnu si řicí i za život.

dobry den,co se týče vyšetření,je to v pořádku,ale stav a vzhled ordinace je podle mého názoru katastrofální - čistotou Vás neoslní,kelímek na moč je jeden pro všechny už dlouhá léta,čekací doba věčnost,nedoporučuji