Zdeněk Pluháček, praktický lékař Mikulov

MUDr. Zdeněk Pluháček

Praktický lékař Více

Na Jámě 40, Mikulov
Zdravotní středisko, praktický lékař

Kolega Dr. Pluháček se opravdu velmi obětavě věnuje nám starým lidem. Velmi mu za to děkuji já i moje rodina.

Pan doktor Pluhacek mi konecne pomohl s neprijemnym zdravotnim problemem, ktery jsem nekolik let marne resila s jinym praktickym lekarem. Je to profesional.

Velmi rozumný lékař, na pacienty má čas, vše si řádně vyslechne, poradí, doporučí. Za naši rodinu mohu jedině doporučit, velmi nám pomohl v těžkých chvílích, kdy k nám několikrát měsíčně dojížděl za nemocnou maminkou..vyjde vstříc i s kompenzačními pomůckami. Za mě skutečně jednička.

S panem doktorem Pluháčkem jsem naprosto spokojen. Chodím k němu od začátku jeho působení v ordinaci Na Jámě. Vždycky mi pomohl a vždy mi vyšel vstříc. Několikrát byl i u nás doma, když bylo zle. Bylo to o víkendu a několikrát i v noci. Chci mu tímto poděkovat za péči, kterou mi doposud věnoval. Ať mu slouží zdraví a zůstane nám i nadále nakloněn.

Zkuseny lekar, souhlasim s predchozim prispevkem, pan doktor je lidsky a nepovysuje se.

velmi lidský lékař

S panem doktorem Pluháčkem jsem naprosto spokojena. Chodíme k němu celá rodina a nikdy nas nenechal na holičkach, za maminkou přijel na zavolání i v noci.
Chci mu tímto poděkovat za péči, kterou nám věnuje.

Skvělý lékař, mám k němu důvěru, chodím k němu už 14 let a nemůžu si stěžovat.
Doporučuju.

výborný lékař a člověk