Na Jámě 40, Mikulov
Zdravotní středisko, praktický lékař

Kolega Dr. Pluháček se opravdu velmi obětavě věnuje nám starým lidem. Velmi mu za to děkuji já i moje rodina.

Pan doktor Pluhacek mi konecne pomohl s neprijemnym zdravotnim problemem, ktery jsem nekolik let marne resila s jinym praktickym lekarem. Je to profesional.

Velmi rozumný lékař, na pacienty má čas, vše si řádně vyslechne, poradí, doporučí. Za naši rodinu mohu jedině doporučit, velmi nám pomohl v těžkých chvílích, kdy k nám několikrát měsíčně dojížděl za nemocnou maminkou..vyjde vstříc i s kompenzačními pomůckami. Za mě skutečně jednička.

S panem doktorem Pluháčkem jsem naprosto spokojen. Chodím k němu od začátku jeho působení v ordinaci Na Jámě. Vždycky mi pomohl a vždy mi vyšel vstříc. Několikrát byl i u nás doma, když bylo zle. Bylo to o víkendu a několikrát i v noci. Chci mu tímto poděkovat za péči, kterou mi doposud věnoval. Ať mu slouží zdraví a zůstane nám i nadále nakloněn.

Zkuseny lekar, souhlasim s predchozim prispevkem, pan doktor je lidsky a nepovysuje se.

velmi lidský lékař

S panem doktorem Pluháčkem jsem naprosto spokojena. Chodíme k němu celá rodina a nikdy nas nenechal na holičkach, za maminkou přijel na zavolání i v noci.
Chci mu tímto poděkovat za péči, kterou nám věnuje.

Skvělý lékař, mám k němu důvěru, chodím k němu už 14 let a nemůžu si stěžovat.
Doporučuju.

výborný lékař a člověk