Ordinace odborného lékaře endokrinologa
třída Tomáše Bati 3910, Zlín

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Ordinace odborného lékaře endokrinologa Jiný

Byl jsem poprvé - 100% spokojenost. Sestřička milá, ochotná, pan doktor vlídný, pečlivý. Čekal jsem 15 minut oproti objednanému času. Přestože byla čekárna "narvaná k prasknutí", všechno klapalo bez stresu - obdivuji sestřičku, jak to s klidem a přehledem zvládla - i pana doktora.

Umístění: Ordinace odborného lékaře endokrinologa

Co se týče vyšetření, je vždy důsledný a pečlivý. Chodím k němu zatím jen pár let, ale jsem s ním spokojená.
Jediná věc, kterou stále nemohu přenést přes srdce, je to, že si to v čekárně musíte vždy vysedět. Hodina (někdy i více) je naprostou samozřejmostí, což je bohužel velké negativum pro lidi, kteří nemají čas na to, aby celý den vysedávali v čekárně.

Umístění: Ordinace odborného lékaře endokrinologa Doprovod rodinného příslušníka

Včera jsem doprovázela babičku mého manžela k panu doktorovi. Byla objednaná asi dva měsíce dopředu. Před objednáním jsem jí byla vyzvednout žádanku na odběry. Sestřička mi dala žádanku a obvodní lékařka babičky provedla odběry. Po příchodu do čekárny jsem zaslechla, že někteří zde čekají již déle než hodinu a tak jsem zaťukala na sestřičku a ptala jsem se, jestli můžu odejít a pak babičku vyzvednout. Sestra mi řekla, že se ještě pana doktora zeptá, jestli nebude před vyšetřením potřebné vyšetření kostí ve 3. patře. Za chvíli vyšel z ordinace pan doktor do čekárny a na chodbě mi začal "nadávat", že babička měla mít kontrolu již v roce 2016, jak se to o ni staráme a že máme úplně špatně odebrané odběry. Snažila jsem se mu vysvětlit, že babička nám neřekla o tom, že sem má chodit na pravidelné kontroly a dozvěděla jsem se to až od její praktické lékařky. Dále jsem se mu snažila vysvětli, že žádanku na odběry jsem si vyzvedla u sestry v jeho ordinaci po tom, co se ho zeptala, jaké odběry mají být provedeny. Pan doktor mě, ale nechtěl pustit ke slovu a opakovaně mě káral, až jsem se rozbrečela. (Podotýkám, že jsem v osmém měsíci těhotenství.) Musely jsme s babičkou vzít okamžitě nové odběry v odběrové místnosti na chodbě, kde má ordinaci tento lékař. Pak jsme společně šly do ordinace, babičce jsem pomohla s vyslečením, lékař ji vyšetřil ultrazvukem a ihned na mě zavolal něco v tom smyslu "Pojďte babičce pomoct!" (Čímž asi myslel zvednutí z lehátka.) Nakonec mi vysvětloval, že laboratoř, do které posílala odběry obvodní lékařka, je podle pana doktora nespolehlivá a jedná se o podvodníky. Máme prý brát odběry vždy v laboratoři v budově, kde je jeho ordinace. Závěrem vyšetření bylo to, že vzhledem k věku a babičky a její další medikaci jí stejně nemůže dát žádné léky, jen žvýkací vitamíny, které vlastně téměř doposud brala díky předpisům obvodní lékařky a že na kontrolu máme chodit jednou ročně.

Umístění: Ordinace odborného lékaře endokrinologa

S panem doktorem Málkem jsem byla vždy spokojena. Je to odborník s lidským přístupem k pacientovi. Nechápu negativní názory. Možná by se kritici měli zamyslet nad svým chováním v ordinaci a dodržováním léčby.

Tak nevim, jestli jsem se subakutnim zanetem stitne chodila k jinemu lekari, ale ten muj doktor Malek byl vzdy prijemny a kdyz jsem se ho ptala, ochotne mi rekl, co a jak. Navic me i psychicky podrzel, protoze jsem z nemoci a celkove zivotni situace byla psychicky na dne. Na hematologii v KNTB ve Zline si pockate az 6-7 hodin - obzvlastne v tehotenstvi to bylo na vyvraceni. Takze 30 minut az 2 hodinky je luxus. Aspon si chvilku odpocinu od shonu...

S panem doktorem Málkem jsem spokojená, vždy je milý a i se zeptá jak se mám či mám nějaké problémy, poté mě vyšetří. K panu doktorovi chodím už přes 4 roky, vždy jsem čekala v čekárně minimálně 30 minut, ale s tím se musí počítat u všech doktorů. Nikdy jsem nešla do ordinace v dobu na kterou jsem byla objednaná. Za mně musím pana doktora Málka doporučit. :-)

Pokud připadne panu doktorovi normální nazývat pacientku, které mimochodem nenabídl žádnou jinou alternativu léčby a od první návštěvy ji stále přesvědčoval o nutnosti operace že je BLBÁ, když na ni nechce jít tak to je tak na pár facek.Aby se panu doktorovi rozsvítilo.

Pokud je normální, že Vám lékař sděluje, špatné výsledky krve tak, že na Vás štěká, je neurvalý a nadá Vám, že pokud to tak půjde dál, půjdete na operaci,tak pana doktora můžu vřele doporučit. Já mám představu, že při odchodu z ordinace od odborného lékaře půjdu s dobrým pocitem, že mě léčí a ne s brekem!

Pana doktora navštěvuje má dospělá dcera se slovy "jednou ročně to přežiju". Já bych k němu nešla ani náhodou. Jednou jsem s ním jednala a jak tady už bylo napsáno, je to arogantní, sebestředný muž.

Dobrý den, dnes jsem byla u tohoto pana doktora a nemohu si stěžovat. Překvapilo mě, že povstal, když jsem vstoupila a podal mi ruku a představil se. Pak i jeho komunikace se mnou byla v naprostém pořádku. Velmi příjemný !!!! I sestřička je velmi milá a usměvavá. Na řadu jsem přišla po necelé hodině čekání a to mi taky přijde v pohodě. Takto dlouho čekám u všech doktorů (gynekolog, praktický i zubař).

Já DOPORUČUJI !!!!!!!!