Pivovarská 9, Rožnov pod Radhoštěm
Rehabilitace

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Hájkova 7, Ostrava
Odborný lékař ortopedie

Při problémech s ramenem. Několikanásobné vykloubení ramene při sportu.
Pan doktor doporučil operaci. Výsledek výborný.
Sice ze začátku snížený rozsah hybnosti, ale cca po 12 měsících rameno rozhýbáno, skoro do původního stavu.
Hodně pomohla rehabilitace. Takže tímto díky i rehabilitačním sestřičkám.

Pan primář je pečlivý, byla jsem na operaci s palcem - rychle a bez komplikací, velmi laskavý člověk, má zájem problém řešit ,doporučuji

Tak tohle je jeden z nejlepších lékařů které znám,vždy mi pomohl jak slovem tak vyšetřením a jeho paní která tam pracuje je výborná rehabilitační sestra vždy mi pomohli moc jim za to děkuji Zdenka

Vyborny přistup k pacientovi,odbornik ve sve profesi

Pan Doktor mi dal naději, že i bez operace ale s cvičením se může všechno zlepšit. Poprvé jsme měla pocit že se mi někdo věnuje a má zájem. N a předepsané rehabilitace vzpomínám s jistou nostalgií. Úžasné sestřičky které s Vámi komunikují, vše Vám ochotně vysvětlí, zodpoví otázky, radí, poradí cvičení i doma. Ochotné, tohle jsme dlouho někde nezažila. Mohu jen doporučit

Příjemné vystupování, citlivě stanovil diagnózu, místo léčby medikamenty, které mi poškozují žaludek, mi předepsal rehabilitaci. Rehabilitační sestry v jeho ordinaci jsou rovněž velmi přátelské a rehabilitace pod jejich vedením není mučením, vždy vysvětlí nejen jak provádět cvik, ale i důvod, proč právě takové pohyby povedou ke zlepšení. Prostě komunikace na vysoké. Jsem velmi spokojena.

dobrý

Skvělý!!!!!!!!!!!!