Prakt. lékař stomatolog a parodontolog
Komárovská 21/1856, Opava

Pan doktor mi vysekával osmičku a musím říct, že i přesto jak jsem se obávala byl zákrok velmi rychle proveden a celkový přístup i šikovnost pana doktora a sestřičky byl na nejvyšší úrovni. Zákrok byl velmi dobře proveden, takže jsem malou bolest cítila pouze asi 3 hodiny po zákroku a vystačil mi na to za celou dobu hojení tudíž jen jeden prášek. Po zkušenosti s předchozí zubařkou musím uznat, že pan doktor je opravdu úžasný.

Taky si nemůžu na péči pana doktora stěžovat,byla jsem u něho trhat osmičky,byl milý a jeho přístup ke mě se mi líbil a platila jsem pouhý poplatek 30Kč.

Vůbec nesouhlasím, s výše uvedenými názory. Návštěvy u něj si nepodmiňuje žádnými návštěvami u jeho zaměstnankyň. Je rozdíl mezi podmínkou a doporučením!!! A za výplně se už platí téměř všude. Pan doktor mi vždy pomohl, je velmi ochotný a příjemný.

Nepochopila jsem systém této ordinace a pokaždé,když se zeptám zda mají smlouvu s pojišťovnou se mi dostane vyhýbavé odpovědi.Černá výplň 500Kč.Bílá 1200Kč,Čištění kanálku 270Kč,což bych předpokládala,že by měla hradit pojišťovna.Předem jsem nebyla upozorněna na tyto praktiky.Jsou neskutečně drazí.Lituji,že jsem tam začla chodit.