Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: BODY klinika plasticke chirurgie s.r.o. Jiný

S panem doktorem Herzánem jsem se setkal ještě jako dítě na ulici Pekařské v centru pro rozštěpové vady. Nemohu proti němu říci špatné slovo. Porovnávat současný personál s tím, který jsme zažil já před cca 35 lety také nejde. Lidé jsou jiní, ale bohužel přístup je horší ...

Pana doktora Herzána mohu jen pochválit. Provedl mi skvěle plastickou operaci.
Je to zkušený chirurg, který má i patřičnou empatii k pacientům. Pracoviště
na kterém pracuje má hezké prostory a dobře vybavený operační sál. Veškerý personál se k pacientům chová uctivě. Dojíždějí sem na operace i pacienti ze zahraničí, zejména z Rakouska. Vše uvedené svědčí o dobré kvalitě celého týmu.
Všem za kvalitní péči děkuji.
MUDr. Pavel Ovísek

Byla jsem velmi spokojená

Pana doktora mohu vřele doporučit, příjemný přístup, vždy jsem se cítila velmi dobře, pan doktor člověka zbaví veškerého stresu či obav ze zákroku, a oceňuji rozhodně i to, že v rámci plastické chirurgie člověku dokáže rozmluvit mnohdy zbytečné požadavky a nehledí na peníze, jako tomu je u mnoha klinik, které člověku provedou všechno i když je to zcela zbytečné.

Příjemný člověk, pokusil se mi zákrok co nejvíce ulehčit, vtipkoval, byl milý a vše mi v průběhu vysvětloval. Vážím si jeho lidského a nearogantního přístupu.

Skvělý chirurg, zachránil mi pravou ruku. Skvělý člověk.Velmi si ho vážím, nejen pro jeho chirurgické umění...

ochotný, lidský profesionál

Podle mé zkušenosti je to výborný chirurg. Co se týče přístupu k pacientovi, je to nejlepší lékař, kterého jsem kdy měla. Je vyrovnaný, trpělivý, profesionální, bez známek arogance, respektuje pacienta. Sestry i recepční taktéž na výbornou.

vyborny specialista