Sam. ordinace PL - pro dospělé
Táborská 2025, Černošice

Umístění: Sam. ordinace PL - pro dospělé Jiný

Panu doktorovi děkuji za příjemné jednání , citlivý přístup a ochotu. Ačkoliv jsem jeho pacientkou teprve rok a trpím závažným onemocněním , s empatií se mi věnuje a v jeho přístupu cítím mnohaletou zkušenost a snahu mi pomoct. Děkuji!

Umístění: jiné místo Kontrola v PN

Pan Dr.Brezovky ma proste problem,kdyz je pacient dlouho v PN. Nechce se mu papirovat a posila nesmyslne pacienty dal k jinejm.-coz kapacita plnosti u ostatnich Dr.je maximalni..a mistni nema moznost v miste bydliste sehnat dobreho-spolehliveho praktickeho lekare. Rada bych upozornila,ze timto pristupem odboural radoby svoji "dobrou" pristupnost k pacientum. Za me velke zklamani. Pristup sestry no coment.

Pan doktor je milý a pečlivý člověk, ale je tvz. lékař ze staré školy, profesně tedy nenabízí nejlepší kvality.
Nejslabší na celé ordinaci tohoto lékaře je ovšem přístup tamní sestry - vždy neochotná, negativně naladěná a v podstatě přesvědčivá. Přesvědčila mě změnit lékaře.

pavel

Celkově nezájem o pacienta, udělá jen nezbytně co musí. Typický doktor z minulé doby a ve srovnání s jinými praktickými lékaři jen s průměrnými znalostmi. Nedodržuje ani ordinační hodiny.

v pořádku

Souhlasím s názorem, že pan doktor Březovský není příliš vstřícný, navíc nezvládá administrativu, nebo je prostě jen líný papírovat... OPAKOVANĚ!!!
CELKOVĚ LAXNÍ PŘÍSTUP.

Skvělý

Vždy ochotný, pečlivě a se vší vážností přistupuje k pacientovi, přívětivé jednání. Nejlepší zkušenosti.

Neochota,špatný přístup k pacientovy