Poliklinika Plzeň
Švihovská 14, Plzeň

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Plzeň Jiný

To čekání,je v tomto případě to nejmenší s tím tam člověk jde ale to chování je hrozné,pacientům s nadváhou doporučuji obejít obloukem protože diagnózu dostanou hned ve dveřích a od toho se odvíjí vše pak v pár větách uslyšíte že to lepší nebude a snaží se vás co nejrychleji zbavit ani se nedivím že není třeba se objednat, nikdy více

Umístění: Poliklinika Plzeň Jiný

Jsem velmi spokojená. U MUDr. Brady jsem byla před pár lety a nyní opět. Myslím, že je velmi fundovaný a dobrý diagnostik.
V čekárně se sice dlouho čeká, třeba i celé dopoledne, na druhou stranu, chodí se sem bez předchozího objednání. Řada jiných ortopedů, co vím, přestože má člověk aktuální problém, sice objedná na určitý den a čas, ale třeba i za 3-5 měsíců. Zde to čekání v čekárně za to ale stojí. S panem doktorem jsem spokojená, možná nevtipkuje (jak jiní píší) ale je to profík.

Umístění: Poliklinika Plzeň Jiný

Moje zkušenost s ambulancí ortopeda Brady je velice negativní. Ordinace sice bere bez objednávání, ale čekala jsem 2 hodiny a sestra nebyla schopná vyhodnotit, kolik ještě pacientů do konce ordinační doby ošetří, což by po letité praxi měla umět odhadnout a nenechat lidi zbytečně čekat, když se musí uvolňovat ze zaměstnání. Nedoporučuji

Umístění: Poliklinika Plzeň Jiný

Pan doktor Brada i jeho sestřička (manželka ) jsou velice neprofesionální a arogantní. Docházela jsem na kliniku přes rok a musím uznat, jsem velice ráda, že už pod pana doktora nespadám. Připadá mi, že svoji práci moc rád nemá a hlavně, žádná empatie a minimální odborné znalosti. Pan doktor má sice ordinační hodiny dané a ošetřuje na počkání ale nedělá mu problém, začít ordinovali třeba o 15 minut déle. Přístup také nemá moc vlídný ( paní sestřička je VELICE arogantní ), prakticky mi bylo řečeno, že už mi nic není a pouze jsem líná, v okamžiku, kdy jsem se snažila zajistit si správné papíry do školy.

NEDOPORUČUJI, vyhýbala bych se ordinaci obloukem.

Umístění: Poliklinika Plzeň Jiný

Nedostatečná komunikace. Dvě hodiny čekání zcela zbytečně. Ještě byl Pan doktor nepříjemný. Nedoporučuji

Umístění: Poliklinika Plzeň Jiný

Pan doktor i sestřička byli velice milí a vstřícní. Pan doktor byl trpělivý a empatický a přesně popsal a lokalizoval bolest, se kterou jsem přišla, ale popsat jsem ji přesně neuměla. Připravil mne na potenciální doživotní následky a vysvětlil, že nemůžu očekávat "zázraky na počkání" a že musím být trpělivá, což považuji za správné. Započatá léčba je dle mého neodborného názoru adekvátní. Ano, v čekárně jsem čekala dlouho, více jak dvě hodiny, ale přišla jsem bez objednání a ošetření jsem dostala ihned na rozdíl od jiných ordinací, kde se sice mohu objednat na konkrétní čas, ale musela bych čekat až čtyři měsíce, než by se na mne dostala řada.

Jelikož jsem byl u stávajícího ortopeda nespokojen, našel jsem na internetu polikliniku Angel, kde uvádí, jak Maj příjemný personál atd. Vydal se tedy doktoru Bradovi, nevyslechl mě a odkázal mě tam kde jsem se léčil doposud, při mém výroku, že tam nejsem spokojen mi řekl že to nebudu nikde. Pokud takhle funguje celá poliknika, tak se budu vyhýbat velkým Obloukem. Nedoporučuji

Potvrzuji slova chvály. Dr.Komzák léčí mě a moji rodinu již 20 let.Je příjemný, bezvadné vystupování, dovede poradit a hlavně - umí odborně léčit. U něj i ta velká bolest se stává menší.Léčit pomáhá i jeho vlídné slovo a milý úsměv. Vřele doporučuji jeho služby. Ing.Jan Sloup, Plzeň

U pana dktora se čeká klidně i tři hodiny,což je šílený.
Jako člověk moc příjemný také není a po odborné stránce také nejsem spokojená.