MUDr. Zdena Frátriková

Psychiatr Více

Pardubice, Hradec Králové 2 adresa

Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie
Smilova 405, Pardubice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
Psychiatrická ambulance
třída Karla IV. 834/4, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie Jiný

Navštěvuji řadu let, perfektní profesionál- doslova lékař který léčí!! Klobouk dolů. Škoda, že takových je tak málo..

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Výborná lékařka, moc mi pomohla a i sestřička je skvělá! Doporučuji vřele!
Opravdu pomůže kdykoliv!

Umístění: Psychiatrická ambulance

Dvě skvělé bytosti! Výborná lékařka a opravdu empatická sestřička! Paní doktorka mi opravdu pomohla!

Pani doktorka Fratrikova, je profesional na pravem miste. Nejen svym klidem, ale i vrelym vystupovanim si ziskala me srdce. Diky jejimu primemu jednani a hodnoceni meho stavu mi dokazala ukazat spravnou cestu a s podporou leku na to budu mit silu.
Moc dekuji a vrele doporucuji.

Výborná lékařka, přívětivá, trpělivá a sestra je rovněž velmi milá. Kéžby to tak bylo i u jiných lékařů! Paní doktorka mi hodně pomohla a i teď, kdy jsem v těžké životní situaci, je pro mne popovídání s ní balzámem na duši! Jitka

Paní dr. Frátriková je vynikající lékařka a odbornice, vždy příjemně naladěná, usměvavá, ochotna vás vyslechnout až do konce, vždy nápomocná svou radou, nesmírně empatická. Oproti jiným lékařům je to specialistka na svém místě, kéž by všichni doktoři byli alespoň z půlky dobří jako ona. Paní doktorky si nesmírně vážím a děkuji ji za všechnu její péči. Všem doporučuji, nechoďte jinam!

Jsem u paní doktorky asi 10 let,vždy pomohla ,nikdy neodmítla, proto je někdy v čekárně více lidí, protože přijdou i bez objednání, a nejsou odmítnuti.Sestřička vlídná, veselá! L.J.

Chodím k paní doktorce už 6 let a pomohla mi v té nejhorší době, kdy mě přepadla deprese v době mé léčby z rakoviny. Chová se ke mě lidsky, popovídáme si o životě a je to u ní příjemné posezení.

Nevím kde studovala..ale doktorka to rozhodně není, nedokáže poradit vysvětlit.Nespolupracuje s rodinou.Hrůza a děs.

Je milá a vypadá že se dokáže vcítit do každého pacienta a to si jako profesionál nemůže dovolit. Jak ho má potom nezávisle zhodnotit a nemluvím o tom jak je natom ona sama po desítkách a stovkách pohovorech. Musí si zachovat odstup jinak to nemůže vydržet.