Veterinární Klinika Erika

• Daniela Vozkova

Veterinář, MVDr.

• M
      Umístění: Veterinární Klinika ErikaSlužby: otrava u pejska

V žádném případě tuto kliniku nedoporučuji. Moje malá fenka v noci zvracela krev, měla jsem podezření, že mohla sníst něco otráveného v parku. Musela jsem tedy využít nočních hodin této kliniky. Veterinářka byla velmi laxní a přes to, že jsem jí sdělila podezření na otravu, vnutila mi názor, že to není vážné, že se jedná o zánět žaludku. Dala fence pouze infuzi s výživou a injekci proti zvracení s tím, že to bude dobré a že mám přijít druhý den odpoledne na kontrolu. Byla jsem v obrovském stresu, tak jsem si až doma říkala, že to je divné, proč jí alespoň nenabrala krev, nebo neudělala sono bříška, vyšetřila jí pouze pohmatem. Ráno jsem viděla, že je zle a chtěla jít na nejbližší veterinu, jelikož jsem z této veterinářky měla špatný dojem. Bohužel jsem to již nestihla a fenka mi zemřela. Byla ještě mladá. Lituji, že jsem si nevyhledala tyto recenze, kdybych je viděla, nikdy bych tam nejela a vyhledala bych jinou pohotovost. Takovou bezmoc nikomu nepřeji a toto zařízení rozhodně nedoporučuji.

• L

Paní doktorka je opravdu úžasná, má lidský přístup a nikdy se mi nesnažila vnutit nějaký zákrok ... vždy jedná ve prospěch zvířat !!! Je pečlivá a velmi zkušená, vždy mě i mým psíkům pomohla. Několikrát mi operovala psy, vždy opodstatněně a precizně ... nikdy ze mě netahala bezdůvpdně peníze, když byla situace neřešitelná, vždy mi to řekla na rovinu, což velmi oceňuji. Děkuji jí i celé klinice ;) hlavně jsou non-stop ... a opravdu jsou !!! Stalo se mi několikrát, že jsem volala na jinou kliniku non-stop a buď to nikdo nezvedal, nebo mě odmítli, tady se mi to nestalo nikdy!

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře