Svět rovnátek s.r.o.

(35 názorů)

Svět rovnátek s.r.o.

Nad Vršovskou horou 1423/10, Praha 10

101 00, Praha, hl. město Praha

Rovné zuby a krásný úsměv dokážou otevřít mnohé dveře, a to v každém věku. Nikdy není pozdě na vyladění Vašeho chrupu, abyste se Vy nebo Vaše ratolesti cítili o něco sebevědoměji. Ať jste zkušený profesionál nebo maminka školou povinného dítěte, vyslechneme všechna Vaše přání a zdůvodníme nejen co doporučujeme, ale hlavně proč. Zvážíme s Vámi všechna pro a proti navrhované léčby a Vy se poté rozhodnete dle vlastního uvážení. Ortodoncie je náš koníček, neustále vyhledáváme, zavádíme a používáme nejmodernější technologie tak, aby léčba byla efektivní a co nejkratší. Spolupracujeme i s předními světovými experty, takže se nemusíte obávat zastaralých praktik.

ROVNÁTKA VE SVĚTĚ ROVNÁTEK – JAK PROBÍHÁ LÉČBA?

1. Krok – nezávazná konzultace

Před nasazením rovnátek Vás čekají tři návštěvy. První návštěva je zcela nezávazná konzultace, kdy se jen podíváme na zuby a předběžně Vás seznámíme s možnostmi léčby, typy rovnátek a jejich cenou. U nás se dozvíte konečnou cenu předem a nepotkáte se se žádnými dodatečnými poplatky při kontrolách nebo po ukončení léčby, jak je to zvykem v jiných ordinacích. Samozřejmě je u nás možnost platit léčbu na více splátek v jejím průběhu, nebo po malých měsíčních splátkach, dopředu Vám však sdělíme konečnou cenu. Součástí konzultace také krátké fyzioterapeutické vyšetření, specializované na případné potíže v oblasti hlavy a krku, zejména na funkci čelistního kloubu. Ortodoncie je u nás zaměřena nejen na rovné zuby, ale také na funkčnost čelistí ve spojení s celým tělem. Tato konzultace je zdarma.

2. Krok – vstupní vyšetření

Další krok k Vašemu dokonalému úsměvu bude druhá návštěva, takzvané vstupní vyšetření. Součástí vstupního vyšetření je zhotovení otisků, rentgenových snímků a fotek obličeje a zubů.

3. Krok – konzultace léčebného plánu

Na základě výsledků vstupního vyšetření stanovíme podrobný plán léčby – zanalyzujeme modely chrupu, fotografie a rentgenové snímky. Tradiční cíl ortodontické léčby je srovnat zuby a získat perfektní skus. Starší metody ortodoncie bohužel ale často zanedbávají vzhled obličeje jako celku a mají snahu řešit pouze rovnost zubů a správný skus. Klasický příklad jsou časté extrakce zubů, které způsobují propad obličeje a rtů a mají tak negativní vliv na celkovou harmonii tváře.

Ve Světě rovnátek proto používáme moderní metodou tvorby léčebného plánu takzvaný Facial Driven Orthdontics, aneb obličejově zaměřená ortodoncie. Facial driven orthodontics je unikátní v tom, že neřeší rovné zuby a skus u každého pacienta identicky dle určité šablony, ale naopak řeší situaci každého pacienta individuálně. Hlavní výhody facial driven orthodontics jsou:

Zaměření na dlouhodobý výsledek: míří na dlouhodobou harmonii obličejových rysů. Nesoustředíme se na to, jak budou pacientovy zuby vypadat za jeden rok, ale na to jak bude pacient vypadat v příštích 30ti letech.

Celostní přístup: Facial driven orthodontics neřeší jen symptomy, ale taky příčiny. Celostní přístup bere na vědomí vztah mezi rovností zubů, vzájemnými polohami čelistí a obličejovou harmonii. Když řešíme všechno dohromady, docílíme estetičtějších a trvalejších výsledků

Tento plán léčby s Vámi probereme na třetí návštěvě a následně se dohodneme na dalším postupu dle zvolené léčby.

4. Krok – léčba

Nasadíme Vámi zvolený typ rovnátek a vysvětlíme Vám jak správně a pohodlně s rovnátky žít – jak si čistit zuby, co jíst a nejíst apod. V průběhu léčby k nám budete chodit na pravidelné kontroly. Nezbývá než se těšit na Váš nový a krásný úsměv.

Zákroky

• Karolína Floryková

Ortodontista, MDDr.

• J
      Umístění: Flortho s.r.o.Služby: Fixní rovnátka DAMON

Než jsem navštívila paní doktorku Frorykovou, absolvovala jsem vyšetření u 4 ortodontistů. Vždy jsem se dozvěděla, že bude lepší jít na operaci a i tak je výsledek mé léčby nejistý..... Už jsem pomalu přestávala věřit, že mohu mít někdy pěkný úsměv.
      Po konzultaci u paní doktorky Florykové se najednou vše změnilo. První lékařka, která si získala moji důvěru hned od začátku. Paní doktorka naplánovala moji léčbu s rovnátky Damon Clear, jelikož jsem chtěla léčbu co nejkratší a nejméně nápadnou. Rok a půl utekl jako voda a já jsem nesmírně ráda, že jsem ten krok tehdy udělala i v mým 35 letech.
      Včera jsem podstoupila sundání rovnátek a řeknu vám, že jsem si ani ve snu nedokázala představit, že vysledek bude takový. Odcházela jsem z ordinace a plakala štěstím, konečně někdo splnil můj sen, sen o krásném úsměvu.....Jsem maximálně spokojená, usmívám se na všechny kolem. Tak se nebojte, neváhejte, stojí to za to! Výsledkem bude krásný a zdravý usměv a to za to přece stojí :) Paní doktorko, děkuji....

• D
      Umístění: Svět rovnátek s.r.o.Služby: Orthodontic treatment.

Dr. Florykova was very patient with me. She took time to listen to my thoughts and concerns. Before I started the treatment, I looked around and asked for different opinions. Then I decided to follow through with her because she was the only one offering me the approach I had in mind.
      It took 15 months to complete the treatment and I am very happy with the result. I highly recommend her. If you come across this, Dr. Florykova, thank you.

Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře