Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Zdeňka Komárková Jiný

Pani doktorka Komárková aj sestrička boli veľmi milé, citlivé, a profesionálne, takže aj vyšetrenie ako kolonoskopia sa vďaka nim dalo vydržať.

MUDr. Zdeňka Komárková Jiný

Byla jsem akutně u paní doktorky kvůli problému s jícnem. Paní doktorka mě diagnostikovala a druhý den pozvala na vyšetření.
    To proběhlo naprosto bezbolestně, díky injekci si vůbec nic nepamatuji (pouze zakašlání při zavedení a vydělávání).
    Doporučuji , paní doktorku i sestřičku.

MUDr. Zdeňka Komárková Jiný

Paní doktorky se, kterými jsem měla tu čest měly touhu mi pomoct a analyzovat mé problémy. Avšak většinu návštěvy člověk stráví čekáním v čekárně a v ordinaci u lékaře sleduje akorát ťukání do počítače. Mám velmi dobrou zkušenost s jednou sestrou - velmi, milá a povzbuzuje i při nepříjemných zákrocích. Bohužel druhá kolegyně předvedla pravý opak, křičela na mě po telefonu, byla opravdu nepříjemná už při přijímání k zákroku. Opravdu nehezká vizitka. Jinak s provedením zákroku jsem byla spokojená, díky anestezii snesitelné a milá sestřička tomu dost pomohla.

MUDr. Zdeňka Komárková Jiný

Dobrá nálada, vstřícné jednání a navození dobré atmosféry i během zákroku. Trpělivá konzultace zákroku i průvodních symptomů. Vysoká profesionalita přináší i dlouhé objednací doby, cca 2 měsíce v mém případě.

Kontakt

Zahradníkova 2/8, Brno 60200 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Purkyňova 35e, Brno 61200 Zobrazit v Goole Maps