(3 názorů)
Zobrazit lékaře

Vrchlického 59

58601, Jihlava, vysočina

Kontaktní údaje +420 56...

Labská kotlina 1220

50002, Hradec Králové, královéhradecký

Kontaktní údaje +420 49...

Závodu míru 2740

53002, Pardubice, pardubický

Kontaktní údaje +420 46...

Lékaři a specialisté na této klinice

• Martin Kučera

Gynekolog, MUDr.

• V

Dobrý den,pan doktor je suprovej! Vděčím mu za syna. Při komplikovaném porodu mi ho zachránil a dokonce nemuselo dojít ani na kleště a za to jsem mu moc vděčná. A druhá zkušenost s panem doktorem byla taképozitivní to zese zachránil život mně. Po nepovedené revizi dělohy kdy jsem krvácela do dělohy mně znova operoval a vše dobře dopadlo. Všem ho moc doporučuji a doufám,že až se opět dostanu do nem Jihlava bude tam.

• K panu doktorovi jsem byla přiřazena v centru asistované reprodukce Sanus v Jihlavě a od prvního setkání byl mně i manželovi velmi sympatický. Profesionální, od začátku byl mírně optimistický ale nesliboval nám zázraky, což je podle mě dobrý přístup. Všechny kontroly a prohlídky se konaly včas v přesný čas objednání, velmi uctivý, velmi jemný a diskrétní při vyšetřeních. Od začátku léčby mě naplnil velkým optimismem, což je pro úspěch určitě moc důležité. Na každou otázku odpověděl, vždy dával prostor pro naše vlastní dotazy. A výsledek - pomohl nám k vytouženému dítěti.
      Moc nechápu, jak ho někdo může hodnotit hodnocením "nejhorší" na základě jedné návštěvy. Já u něj byla zhruba 15x a vždy maximální spokojenost - doporučuji :-)

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře