Obvodní stomatolog
Jelínkova 991, Třebíč

Bohužel nemůžu paní doktorku pochválit. Mám pocit, že se zasekla někde v minulosti a absolutně nemá ponětí o tom, že se medicína za posledních pár (desítek) let hnula kupředu. U paní doktorky v křesle jsem se cítila jako na mučícím nástroji. Je velmi nepříjemná, působí až arogantně, při práci absolutně nekomunikuje s pacientem, často mu ani nesdělí, co právě provádí a nečeká na souhlas pacienta. Dále odmítá používat anestesii. Po mé prosbě, že si ji klidně zaplatím (jednalo se o velmi hluboký kaz, vrtání mě osobně moc bolí a díky vrtání bez umrtvení se u mě vyvinul enormní strach ze zubařů), mi řekla, že mi zub v žádném případě neumrtví, že to pro něj není dobré (jako co to je za argument? Každá alespoň trošku kompetentní zubařka pacientovi anestezii ráda dá, protože i pro ni je pak vrtání příjemnější a nemá potřebu své pacienty mučit. Argument jako že nepozná, zda se blíží nervu neberu, přece vidí, kam vrtá a naprostá většina zubařů všechny zákroky zvládá provést s anestezií bez problémů. Také technologické postupy paní doktorky jsou hrozné, bílé plomby i odvrtání dělá bez kofferdamu (což zrovna u té bílé plomby je fakt problém, protože jakmile se tam dostane i kapička vody, slin, plomba bude špatně držet a může se podkazit). Bílá plomba by se také měla dělat minimálně tři čtvrtě hodiny, což paní doktorka rozhodně nedodržuje, přišlo mi, že mi to tam tak halabala naplácala, hlavně aby ji za to pacient zaplatil, o kvalitu práce se asi moc nestarala. Takže opravdu paní doktorku nemůžu doporučit, její přístup k pacientům je tragický a ani o kvalitách její práce nejsem přesvědčena. Díky ní jsem si také vypěstovala strach ze zubařů. Nyní mám novou zubařku, která mi vše do detailů vysvětlí, vše se mnou rozebere, bere na zřetel má přání, ve všem se mi snaží vyjít vstříc a vrtaní u ní je naprosto bezbolestné, kdykoliv kdy začnu něco i jen maličko cítit, ihned dopíchává anestezii. Při práci používá kofferdam a na plombu si vyhradí dostatečné množství času. Je možné že se přístup paní doktorky Cardové změnil, protože už to bude pár let, co jsem u ní byla naposledy, ale ze svých osobních zkušeností ji rozhodně nemůžu doporučit. Pokud vám záleží na vašich zubech, jděte jinam. Pokud chcete jen černou plombu zdarma a nevadí vám, že budete u zubaře trpět, ani to, jak dlouho vám výsledná práce vydrží, pak klidně k paní doktorce Cardové běžte.

Paní doktorka i sestra jsou příjemné. Oceňuji, že paní doktorka při ošetření nabídne řešení a vy si vyberete podle svého názoru a stavu peněženky.

Jsem spokojená.

Mohu jen doporučit. Výborná zubařka.

Od té doby, co jsem odešla od svojí původní zubařky k MUDr. Cardové, nemám problémy se zuby. Cením si odborného a pečlivého ošetření i příjemného vystupování paní doktorky i sestřičky. Děkuji.

PANÍ DOKTORKA A SESTŘIČKA JSOU MOC MILÉ A PŘÍJEMNÉ!!!A UMÍ DĚLAT SVOJI PRÁCI DOBŘE!!!

Velice dobrá zubařka, akorát sestra by mohla být příjemnější.

Velice příjemná, profesionální přístup

velmi pečlivá zubařka sem spokojená

Velmi pecliva zubarka, svedomita