26. dubna 303/35, Cheb

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Lidský přístup, vše v poklidu, narozdíl od prazskych doktorů žadné poplatky navíc. Sestra take mila a empaticka.

Umístění: Ordinace Jiný

Většinou chodím k panu doktorovi jen na prevence, po 6.letech jsem se rozhodla o další dítě a chtěla jsem vyndat Tělísko už pan doktor se pořád divil, vždyť už děti máte to Vám to nestačí... Snad moje věc ne? Po vyndání tělíska se mi objevili vytoky, tak jsem se obrátila na pana doktora a ten mi napsal čípky, které nepomohly tak mi udělal stěr tak mi napsal jiný čípky, že ty už musí pomoc s poznámkami, že přece bych nechtěla mít v pochvě jako v bavlnce, že si to představujem strašně najivne. Teď bych měla jít na prohlídku a úplně se nemůžu odhodlat tam objednat co bude mít pan doktor za poznámky.

Jednim slovem hrozny. Pan doktor mel neustale poznamky na muj vzhled v tehotenstvi. O jeho stridavych naladach ani nemluvim. Pri kazde kontrole jsem mela stazeny zaludek co zase bude mit pan doktor za problem. Na test kvuli tehotenske cukrovce me taky bohuzel poslal o dost pozdeji nez se chodi normalne. Pro me jedno velke zklamani.

Profesionalita, lidskost, preciznost, upřímnost a bezchybnost v praxi.To vše charakterizuje pana doktora Matouška.Můžete se na něj obrátit s naprostou důvěrou.Jsem rovněž jednou z jeho prvních pacientek, díky němu mám tři zdravé děti a dnes už k němu dochází i má starší dcera, kterou přivedl na svět.Jsem mu za jeho péči velice vděčná a velmi si ho vážím.Jeho ordinace je dnes jedno z mála pracovišť, kde to ještě funguje jak má.Díky pane doktore. Dana Pokorná- jeho žačka na SZŠ a pacientka.

Vřele doporučuji!!! Nejlepší lékař kterého jsem poznala, je velice pečlivý!! Pro mne opravdu doktor profesionál. Věnuje maximum času aby Vám vše vysvětlil a vše dotáhne do konce. Je to opravdu výborný doktor a hlavně člověk a těch je v dnešní době bohužel opravdu málo. Velice také chválím sestřičky které jsou ochotné a moc příjemné. Celkové ordinace působí příjemně. Jediné čeho se hrozím je, že až pan doktor jednou půjde do důchodu budu nešťastná, jelikož opravdu nevím, koho tady po svých zkušenostech s jinými lékaři v Chebu budu hledat. Petra U.

Tohoto lékaře nedoporučuji. Provozuje nedostatečné prohlídky a tím mi nepřišel na rakovinu a srůsty a nyní s tím mám hrozné problémy, protože to nebylo včas podchycené.

Již několik let navštěvuji ordinaci pana doktora, jsem velmi spokojena,vždy se mě dostává vřelého přijetí a ochoty.

výborný lékař.

Pana doktora si velice vážím, je to pro mě osobnost, vděčím mu za vše,za mé štěstí, když už jsem byla zoufalá a myslela že nebudu mít děti, pan doktor mě psychicky podpořil a dodal naději, nestrácel čas a začal konat, nakonec mě sám odrodil (plánovaný císař) a já mám ted doma dvojnásobné štěstí.Děkujeme....... :-)))

Pana doktora musím DOPORUČIT. Letos v únoru mě odrodil a byl to díky němu příjemný porod!!!Měla jsem menší komplikace a on mě příjemně a milé uklidnoval.