Praktický lékař pro dospělé
Havlíčkova 180, Kyjov

Musím moc poděkovat paní doktorce za její přístup A za to,že mi okamžitě v této nelehké době moc pomohla. Moc jí touto cestou děkuji. Jana Kořínková

Paní doktorka je velmi velmi dobra lékařka. Mila, ke všem pacientům svědomita,jsem s ni moc spokojena.jsem u ni už mnoho let a ještě se mi nestalo,ze by někdy něco zanedbává nebo byla nepříjemna.

Paní doktorka je skutečně skvělá! Skutečně člověk i odborník na svém místě. Odešla jsem od jiného praktického lékaře, který se neobtěžoval mi při nemoci, kdy jsem několik dní kašlala s bolestí pod pravým prsem, udělat ani žádné odběry. Dle poslechu nic nepoznal a byl odhodlaný mě po pětidenní neúspěšné léčbě antibiotiky, nasadit zase další antibiotika (stejné skupiny) bez dalšího vyšetření. Paní doktorka mě poslechla, odebrala krev, poslala na rentgen, udělala EKG a ještě než přišly výsledky tak mi diagnostikovala podezření na zápal plic a pravděpodobně i nedostatek železa. A jak přišly výsledky, zápal plic i nedostatek železa se potvrdil. Takže nemůžu jinak než hrozně moc poděkovat za léčbu a vyjádřit úctu paní doktorce, které si nesmírně vážím. Kéž by byli všichni lékaři takoví odborníci a k tomu ještě lidští jako ona!

Paní doktorka Vojtěška je nejlepší doktorka a kdyby byli všichni doktoři, jako je ona, to by byla pohádka.Je především velmi lidská, citlivá a chápavá.Nic nenechá náhodě a nic nepodcení!Člověk se ji opravdu nemusí bát říct o všem, co ho trápí, aniž by měl výčitky svědomí, že bude nepochopen.Velmi si jí vážím za její celostní přístup a odbornou péčí.Kdybych mohla, dala bych ji ne 5 , ale nekonečno hvězdiček.-).Absolutní profesionál!!!

Skvělá a chytrá paní doktorka. Lidská, člověka vyslechne a udělá maximum pro jeho zdraví. Chodím k ní několik let a všechny zdravotní problémy, pokud šly na této úrovni řešit (u obvodního lékaře), vyřešila. Rozhodně doporučuji.

Paní doktorka je nejlepší doktor jaký znám. Pečlivá, zkušená, citlivá a jen sama pozitiva. Vřele doporučuji

Paní doktorka ošetřuje,léčí,a poskytuje všechnu péči celé naší rodině /všichni jsme/ nebo byli/ zaměstnanci sklárny/
lepší doktorku jsme si nemohli přát.Je obětavá,vstřícná,veselá,a nic neponechává náhodě. Děkujeme ji i celému kolektivu její ambulance.

všímavá citlivá umí poradit ,pomoci a je odborník a dobrý psycholog a je velmi vstřícná a ochotná. jsem štastná ,že je našim rodinným lékařem a jsem klidná,že se nic nepodcení

Velmi starostlivá a pečlivá lékařka .Nic nepodcení a nebagatelizuje.Všimne si i maličkých změn v chování nebo zdraví pacienta.Jsem jí velmi vděčný za starostlivou péči , se kterou jsem se u předešlého oš. lékaře nesetkal.Velké díky že je .

K paní doktorce musím jezdit 20km, ale jsem velice rád že jsem u ní. Naprosto profesionální přístup a hlavně ochota. To samé musím říct o jejich sestřičkách.