Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Štěpánská 903, Vsetín
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Pan doktor mi dnes pomohl s akutním řešením exztakce osmičky s předchozím RTG, vše mi vysvětlil a provedl naprosto bezbolestný zákrok. Co je hlavní, pomohl mi i když nejsem jeho pacient a přislíbil další ošetření jakmile bude mít "mezeru" Poprvé se budu k zubnímu lékaři těšit.

D
Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Nejlepší z nejlepších lékařů. Kéž by byli všichni takoví. Krásná ordinace, milé a usměvavé sestřičky. Bezbolestné zákroky. Děkuji.

P
Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Mudr. Vojtěch Hrubý - moderní ordinace, pečlivost, ale rychlost ošetření s použitím moderních metod a ochota zodpovědět i naivní otázky - vše na vysoké úrovni. Na dnešní dobu nezvykle pozitivní přístup k pacientovi. Pana doktora mně doporučila moje zubní lékařka k aplikaci zubního implantátu.

S
Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Mudr. Vojtěch Hrubý - pečlivý, profesionální přístup. S takovým jednáním jsem se nesetkal. Děkuji pane doktore...

J
Ověřeny pacient

Pana doktora mi doporučil známý a jsem za to velmi rád. Vyplatilo se mi za ním přijet, i když jsem z Brna. Z přístupu pana doktora šlo vidět, že se o pacienta opravdu zajímá a nejde mu pouze o to doporučit tu nejdražší proceduru, což už jsem bohužel u některých doktorů také zažil.

A
Ověřeny pacient

K jinému hodnocení jak "velmi dobrý" se nelze v žádném případě přiklonit. S lepším odborníkem jsem se v jeho profesi ještě nesetkala. Dokáže zachránit i zub, s nímž si jiní lékaři nevěděli rady. Úhrady za jeho úžasné výkony rozhodně nejsou předražené. Při srovnání s klinikami, kde používají stejné metody léčby jako pan doktor Hrubý, jsou jeho ceny velmi příznivé a výsledky léčby na daleko lepší úrovni. Závidím všem z okolí Vsetína, že mají pana doktora tak blízko. Já k němu jezdím až z Prahy!!!

Včera jsem u tohoto pana zubaře prodělal extrakci neprořezané osmičky a nemůžu napsat nic jiného, než jenom "absolutní pochvala". Profesionální přístup, preciznost. Děkuji pane doktore!

Výborný lékař, co jsem u něj, nebojím se chodit k zubaři :-)

Ověřeny pacient

Pan doktor je velice ochotny, milý, vstřícný, hledá řešení, doporučí to nejvhodnější, pokud to není ke škodě věci, řídí se přáním pacienta. Nikdy žádná bolest, a to potenciálně bolestivých zákroků jsem u něj prodelala hodně. Platí se u něj za vše, ale rozhodně není nejdražší. Zuby prostě něco stoji... na to si asi všichni musíme zvykat

MUDr. V. Hrubý je výborný zubní lékař. Ošetření u něj je vždy bezproblémové. Znám jej řadu let - a mohu doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti