Praktický zubní lékař
Štěpánská 903, Vsetín

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Pan doktor mi dnes pomohl s akutním řešením exztakce osmičky s předchozím RTG, vše mi vysvětlil a provedl naprosto bezbolestný zákrok. Co je hlavní, pomohl mi i když nejsem jeho pacient a přislíbil další ošetření jakmile bude mít "mezeru" Poprvé se budu k zubnímu lékaři těšit.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Nejlepší z nejlepších lékařů. Kéž by byli všichni takoví. Krásná ordinace, milé a usměvavé sestřičky. Bezbolestné zákroky. Děkuji.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Mudr. Vojtěch Hrubý - moderní ordinace, pečlivost, ale rychlost ošetření s použitím moderních metod a ochota zodpovědět i naivní otázky - vše na vysoké úrovni. Na dnešní dobu nezvykle pozitivní přístup k pacientovi. Pana doktora mně doporučila moje zubní lékařka k aplikaci zubního implantátu.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Mudr. Vojtěch Hrubý - pečlivý, profesionální přístup. S takovým jednáním jsem se nesetkal. Děkuji pane doktore...

Pana doktora mi doporučil známý a jsem za to velmi rád. Vyplatilo se mi za ním přijet, i když jsem z Brna. Z přístupu pana doktora šlo vidět, že se o pacienta opravdu zajímá a nejde mu pouze o to doporučit tu nejdražší proceduru, což už jsem bohužel u některých doktorů také zažil.

K jinému hodnocení jak "velmi dobrý" se nelze v žádném případě přiklonit. S lepším odborníkem jsem se v jeho profesi ještě nesetkala. Dokáže zachránit i zub, s nímž si jiní lékaři nevěděli rady. Úhrady za jeho úžasné výkony rozhodně nejsou předražené. Při srovnání s klinikami, kde používají stejné metody léčby jako pan doktor Hrubý, jsou jeho ceny velmi příznivé a výsledky léčby na daleko lepší úrovni. Závidím všem z okolí Vsetína, že mají pana doktora tak blízko. Já k němu jezdím až z Prahy!!!

Včera jsem u tohoto pana zubaře prodělal extrakci neprořezané osmičky a nemůžu napsat nic jiného, než jenom "absolutní pochvala". Profesionální přístup, preciznost. Děkuji pane doktore!

Výborný lékař, co jsem u něj, nebojím se chodit k zubaři :-)

Pan doktor je velice ochotny, milý, vstřícný, hledá řešení, doporučí to nejvhodnější, pokud to není ke škodě věci, řídí se přáním pacienta. Nikdy žádná bolest, a to potenciálně bolestivých zákroků jsem u něj prodelala hodně. Platí se u něj za vše, ale rozhodně není nejdražší. Zuby prostě něco stoji... na to si asi všichni musíme zvykat

MUDr. V. Hrubý je výborný zubní lékař. Ošetření u něj je vždy bezproblémové. Znám jej řadu let - a mohu doporučit.