Praktický lékař pro dospělé
Smetanova 315, Skuteč

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Na pana doktora Hejla nedam dopustit. Vzdy kdyz jsem k nemu prisel, byl maximalne vstricny a laskavy. Dekuji

Jsem velmi překvapena jak je pan Hejl dobře hodnocen. Osobní zkušenost s ním nemám, přestože jsem jeho pacientkou byla 5 let - byla jsem k němu převedena od dětské lékařky. Za tu dobu mě pan doktor ani jednou nepozval až do ordinace, vždy jsem byla jen u sestry (po několika hodinovém čekání) a když jsem se jednou ptala, zda mě pan doktor nechce vyšetřit, sestra na něj zahulákala a on zahulákal zpět, že ne, prý jsem zdravá. Nevadilo mi to jen dokud jsem byla zdravá, pak jsem radši zvolila skutečného lékaře. Krom toho pan Hejl odmítl pomoci mému dědovi, čímž u mě definitivně klesl do kategorie výběrčích poplatků a sběratelů bodů. Vážně nedoporučuji.

Myslím,že je to solidní a ochotný doktor . -nejlépe to poznáte , když občas zakufrujete do jiné ordinace .

Jsem maximálně spokojený - obětavý přístup, profesionalita. (Mimo jiné to co mi v nemocnici Chrudim nedokázali zjistit osm let, tak pan doktor když převzal po otci ordinaci hned při první návštěvě mi nasadil léky které zabraly).

spokojená

Já jsem s Panem doktorem velmi spojen, myslím, že má dobrý přístup, snaží se vše vysvětlit, a i když je všeobecný doktor dokáže v něčem poradit víc než "odorník" který na vás nemá ani chvíli času a diagnozu stanovuje ode dveří.

Snaží se opravdu porozumět lidem, má se všemi trpělivost, je obětavý a schopný pomoci kdykoliv jen může. Škoda, že takových doktorů jako on není v ČR víc.

Co má tedy dělat praktický lékař, dokud dostatečně "nezestárne", když tu někomu anonymnímu připadá moc mladý? Já si na pana doktora nemůžu stěžovat, nad diagnózou přemýšlí a snaží se pomoci a vždy všechno vysvětlí a poradí. A akutní případ mého tatínka vyřešil i za 2 minuty konec ordinační doby, přestože tatínek u něj není registrovaný a pan doktor Hejl měl za lékaře mého otce jen záskok.K

Jsem spokojen. O diagnóze přemýšlí, nepíše ji automaticky jako jiní. Nic nezanedbává. Vše vysvětlí. Na ochotu si rovněž nemohu stěžovat.

Chodím k panu doktorovi se svojí 85letou babičkou a nemohu proti němu říci ani slovo. Je vždy milý a empatický. Když jdu jen pro recept, žádných 30Kč po mě nechce.