Adresa

Smetanova 315, Skuteč
Praktický lékař pro dospělé

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Jsem velmi překvapena jak je pan Hejl dobře hodnocen. Osobní zkušenost s ním nemám, přestože jsem jeho pacientkou byla 5 let - byla jsem k němu převedena od dětské lékařky. Za tu dobu mě pan doktor ani jednou nepozval až do ordinace, vždy jsem byla jen u sestry (po několika hodinovém čekání) a když jsem se jednou ptala, zda mě pan doktor nechce vyšetřit, sestra na něj zahulákala a on zahulákal zpět, že ne, prý jsem zdravá. Nevadilo mi to jen dokud jsem byla zdravá, pak jsem radši zvolila skutečného lékaře. Krom toho pan Hejl odmítl pomoci mému dědovi, čímž u mě definitivně klesl do kategorie výběrčích poplatků a sběratelů bodů. Vážně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Myslím,že je to solidní a ochotný doktor . -nejlépe to poznáte , když občas zakufrujete do jiné ordinace .


J
Ověřeny pacient

Jsem maximálně spokojený - obětavý přístup, profesionalita. (Mimo jiné to co mi v nemocnici Chrudim nedokázali zjistit osm let, tak pan doktor když převzal po otci ordinaci hned při první návštěvě mi nasadil léky které zabraly).


spokojená


Já jsem s Panem doktorem velmi spojen, myslím, že má dobrý přístup, snaží se vše vysvětlit, a i když je všeobecný doktor dokáže v něčem poradit víc než "odorník" který na vás nemá ani chvíli času a diagnozu stanovuje ode dveří.


Ověřeny pacient

Snaží se opravdu porozumět lidem, má se všemi trpělivost, je obětavý a schopný pomoci kdykoliv jen může. Škoda, že takových doktorů jako on není v ČR víc.


Co má tedy dělat praktický lékař, dokud dostatečně "nezestárne", když tu někomu anonymnímu připadá moc mladý? Já si na pana doktora nemůžu stěžovat, nad diagnózou přemýšlí a snaží se pomoci a vždy všechno vysvětlí a poradí. A akutní případ mého tatínka vyřešil i za 2 minuty konec ordinační doby, přestože tatínek u něj není registrovaný a pan doktor Hejl měl za lékaře mého otce jen záskok.K


J
Ověřeny pacient

Jsem spokojen. O diagnóze přemýšlí, nepíše ji automaticky jako jiní. Nic nezanedbává. Vše vysvětlí. Na ochotu si rovněž nemohu stěžovat.


M

Chodím k panu doktorovi se svojí 85letou babičkou a nemohu proti němu říci ani slovo. Je vždy milý a empatický. Když jdu jen pro recept, žádných 30Kč po mě nechce.


S lékařem jsem spokojená. S každým problémem, který mám mi dobře poradí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti