Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Smetanova 315, Skuteč
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Na pana doktora Hejla nedam dopustit. Vzdy kdyz jsem k nemu prisel, byl maximalne vstricny a laskavy. Dekuji

Ověřeny pacient

Jsem velmi překvapena jak je pan Hejl dobře hodnocen. Osobní zkušenost s ním nemám, přestože jsem jeho pacientkou byla 5 let - byla jsem k němu převedena od dětské lékařky. Za tu dobu mě pan doktor ani jednou nepozval až do ordinace, vždy jsem byla jen u sestry (po několika hodinovém čekání) a když jsem se jednou ptala, zda mě pan doktor nechce vyšetřit, sestra na něj zahulákala a on zahulákal zpět, že ne, prý jsem zdravá. Nevadilo mi to jen dokud jsem byla zdravá, pak jsem radši zvolila skutečného lékaře. Krom toho pan Hejl odmítl pomoci mému dědovi, čímž u mě definitivně klesl do kategorie výběrčích poplatků a sběratelů bodů. Vážně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

Myslím,že je to solidní a ochotný doktor . -nejlépe to poznáte , když občas zakufrujete do jiné ordinace .

J
Ověřeny pacient

Jsem maximálně spokojený - obětavý přístup, profesionalita. (Mimo jiné to co mi v nemocnici Chrudim nedokázali zjistit osm let, tak pan doktor když převzal po otci ordinaci hned při první návštěvě mi nasadil léky které zabraly).

spokojená

Já jsem s Panem doktorem velmi spojen, myslím, že má dobrý přístup, snaží se vše vysvětlit, a i když je všeobecný doktor dokáže v něčem poradit víc než "odorník" který na vás nemá ani chvíli času a diagnozu stanovuje ode dveří.

Ověřeny pacient

Snaží se opravdu porozumět lidem, má se všemi trpělivost, je obětavý a schopný pomoci kdykoliv jen může. Škoda, že takových doktorů jako on není v ČR víc.

Co má tedy dělat praktický lékař, dokud dostatečně "nezestárne", když tu někomu anonymnímu připadá moc mladý? Já si na pana doktora nemůžu stěžovat, nad diagnózou přemýšlí a snaží se pomoci a vždy všechno vysvětlí a poradí. A akutní případ mého tatínka vyřešil i za 2 minuty konec ordinační doby, přestože tatínek u něj není registrovaný a pan doktor Hejl měl za lékaře mého otce jen záskok.K

J
Ověřeny pacient

Jsem spokojen. O diagnóze přemýšlí, nepíše ji automaticky jako jiní. Nic nezanedbává. Vše vysvětlí. Na ochotu si rovněž nemohu stěžovat.

M

Chodím k panu doktorovi se svojí 85letou babičkou a nemohu proti němu říci ani slovo. Je vždy milý a empatický. Když jdu jen pro recept, žádných 30Kč po mě nechce.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti