Ord. prakt. lékaře - gynekologa
Čechovská - poliklinika Ravak, Příbram

Výborný lékař, chodím k němu už přes 20 let a jsem nadmíru spokojená. Dokáže poradit, vyléčit, popovídat si o problémech a člověk jde z ordinace lehčí a uvolněný.

Dobrý den, pan doktor Páca se nedávno přestěhoval na polikliniku Ravak. Na stránkách polikliniky uvádějí neexistující číslo (318 620 218) a na těchto stránkách je zase číslo, které mi nikdo nezvedá od pondělí 23.9. doposud (318427482). Nevíte někdo, zda má pan doktor jenom dovolenou nebo má úplně jiné číslo? Máte ho někdo? Děkuji za info. Stollová

Chodím k němu přes 20 let i s maminkou a jsme obě maximálně spokojené. Vždy poradí a lidsky promluví, že se pokaždé zasmějeme. A nové prostředí je moc hezké. Sestřička příjemná.

Jsem s panem doktorem velmi spokojená, taktéž má dcera. Vždy se mi dostalo odborné péče, rady a pěkného přístupu. Měnit nebudu.

Pan doktor mi už po několikáté odmítl napsat žádanku na vyšetření, ačkoli mám v rodině genetické zatížení, které podporuje právě antikoncepce, kterou mi bez problémů předepisuje. Nelíbí se mi jeho výmluvy, že mu to pojišťovna nehradí. Není to poprvé, kdy mě odbyl...

S panem doktorem jsem velmi spokojená.

Mudr Páca je nejlepší lékař ktery ho znam nic nepodcenuje a opravdu se tomu danýmu problemu venuje,je proste nej jinyho bych nechtela

Pan doktor Páca je opravdu dobrý doktor. Mám s ním také dobré zkušenosti, protože i mě pomohl. Snaží se o otevřenost svých pacientů, aby se tolik nebáli říci svůj problém a ochotně se snaží pomoci. Ale jsem stejného názoru, že ta starší zdr. sestra by mohla mít občas lepší náladu. Ale nejdůležitější je přeci doktor a to, že se na doktora čeká, tak kde se dneska na doktora nečeká...

Velmi dobrý lékař.

Jeden z nejlepších gynekologů v příbrami a nejen to je to i skvělý člověk, který vždý rád a s vekou ochotou a ještě milým způsobem pomůže s jakýmkoliv problémem.Kdyby takovýchto lékařů bylo více...Vřele doporučuji.