Vlastimil Zoubek, internista Krnov

Doc. MUDr. Vlastimil Zoubek

Internista

Nám. Hrdinů 7, Krnov
Odborný lékař interní a gastroenterol.

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Odborník!

Nejlepší lékař , jakého jsem kdy poznala.Jak svou odborností, tak svým lidským přístupem k člověku jako takovému.Chodím k němu již asi 15 let a vždy ráda, bez jakéhokoliv ostychu.Jsou naprosto skvělý tým se sestřičkou, s kterou pracuji již mnoho let společně.Nezbývá jen než napsat , moc děkuji za Vaši péči.

Na doktora Zoubka mám jenom dobré vzpomínky.Milý přístup k pacientům a opravdový odborník, který vždy poradí a najde nejlepší řešení.

Pan docent mě ošetřoval několikrát. Velice jsem byl spokojen. Byl jsem v jeho ambulanci i na kolonoskopii. Provedl ji téměř zcela bezbolestně, šetrně. Je úžasný. Ze všech lékařů, které jsem v životě potkal, mě nejvíce oslovil právě on. Velice děkuji za skvěle provedené vyšetření a terapii.Mohu jen doporučit.
Ve velkém kontrastu k osobě pana docenta je ovšem zdravotní sestra ( skutečně sestra ?), která klienty uvádí do ordinace, popř. asistuje lékaři. Velmi neochotná, nepříjemná, arogantní, až drzá. Odsekává klientům , obecně je velmi neprofesionální a musím říci, že mě její chování zarazilo a překvapilo.Pro práci s nemocnými lidmi se zcela nehodí a rozhodně ke spokojenosti klientů ambulance, resp. tomu, jak lidé práci zdravotnického zařízení hodnotí, neprospívá.

Proto při posuzování ambulance hodnotím pouze lékaře.

Toto je přesně pan lékař tak jak má být. Odborník na svém místě, lidský přístup v ordinaci a také v běžném osobním životě. Není co dodat. Mohu jen vřele doporučit.

Skvělý doktor,který se opravdu snaží pomáhat lidem.

Lékař na pravém místě.Jednička!

Je machr