Adresa

Odborný lékař interní a gastroenterol.
Nám. Hrdinů 7, Krnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Odborník!

Ověřený profil

Nejlepší lékař , jakého jsem kdy poznala.Jak svou odborností, tak svým lidským přístupem k člověku jako takovému.Chodím k němu již asi 15 let a vždy ráda, bez jakéhokoliv ostychu.Jsou naprosto skvělý tým se sestřičkou, s kterou pracuji již mnoho let společně.Nezbývá jen než napsat , moc děkuji za Vaši péči.

Ověřený profil

Na doktora Zoubka mám jenom dobré vzpomínky.Milý přístup k pacientům a opravdový odborník, který vždy poradí a najde nejlepší řešení.


Pan docent mě ošetřoval několikrát. Velice jsem byl spokojen. Byl jsem v jeho ambulanci i na kolonoskopii. Provedl ji téměř zcela bezbolestně, šetrně. Je úžasný. Ze všech lékařů, které jsem v životě potkal, mě nejvíce oslovil právě on. Velice děkuji za skvěle provedené vyšetření a terapii.Mohu jen doporučit.
Ve velkém kontrastu k osobě pana docenta je ovšem zdravotní sestra ( skutečně sestra ?), která klienty uvádí do ordinace, popř. asistuje lékaři. Velmi neochotná, nepříjemná, arogantní, až drzá. Odsekává klientům , obecně je velmi neprofesionální a musím říci, že mě její chování zarazilo a překvapilo.Pro práci s nemocnými lidmi se zcela nehodí a rozhodně ke spokojenosti klientů ambulance, resp. tomu, jak lidé práci zdravotnického zařízení hodnotí, neprospívá.

Proto při posuzování ambulance hodnotím pouze lékaře.


Toto je přesně pan lékař tak jak má být. Odborník na svém místě, lidský přístup v ordinaci a také v běžném osobním životě. Není co dodat. Mohu jen vřele doporučit.


Skvělý doktor,který se opravdu snaží pomáhat lidem.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Lékař na pravém místě.Jednička!


Je machr


Došlo k chybě, zkuste to znovu